reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Właśnie wróciłam z usg piersi. Lekarz kazał mi zrobić jeszcze przed in vitro.
Tak się bałam, ale nie mam żadnych guzków, bo to byłby już "nadmiar szczęścia". Wystarczy, że w tarczycy są.

A dzisiaj idę na masaż kamieniami i refleksologię. Trochę przyjemności od życia też mi się należy :-D
 
reklama
Lawendowy sen .. ahhh....aż zazdroszczę
biggrin.gif
i również życzę miłych doznań
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dzięki wszystkim za kciukasy :-) Szczerze powiem, że po podaniu tych 2 zarodeczków to ja już mam wrażenie, że jestem w ciąży :rofl2: świadomość że to są takie duże blastusie i teraz "tylko" się mają zagnieździć jakoś dodaje mi skrzydeł do czekania na wynik :tak:
Roxi - trzymam kciuki za duże pęcherzyki &&&&&&&&&&&&&&&
Aduś - nie martw się na zapas! Zabieg ma pomóc a nie zaszkodzić ;-)
Molla - bardzo Cie proszę, nie poddawaj się !!!
KrolowaFal - czekamy z niecierpliwością na wieści :)
Lawendowy Sen - po takich przyjemnościach będziesz się czuć jak młoda bogini :-)
 
3mam kciuki alegra mocno, mocno:))

Dziewczyny- dzieki za mile slowa, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy!

Kolejna wizyta zapisana na 31.10, to bedzie 11 tydzien i 1 dzien. badania prenatalne zapisane na 12.11 (dopiero!), bo tydzien wczesniej nie bylo juz miejsc....Myslicie ze sa sznse zobaczenia plci tak wczesnie? to sa usg 3d? czy zwykle? Milego dnia! dla wszystkich! :))))
 
Hej babeczki. Ja zaraz mykam z pracy po wyniki i do gina. Nerwa mam po prostu taaaaakiego, że szok. A przed chwilą czytając pismo zasnęłam na biurku. Jak się zerwałam i na godzinę spojrzałam to już nie zasnę, o nie. Trzymajcie za mnie kciuki a ja się zamelduję jak wrócę do domu.
 
reklama
KrolowaFal trzymam kciuki mooocno :-)
Właśnie dostałam telefon z kliniki ... oprócz 2 podanych zarodków mam jeszcze 1 do zamrożenia. Zawsze to coś, chociaż przy 25 pęcherzykach po stymulacji liczyłam na większą "rezerwę" ...
 
Do góry