reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

elcia, królowa fal gratuluję podwójnego szczęścia. Cieszę się razem z Wami :-)

lawendowy sen zazdroszczę masażu, ja się męczę w pracy, aby plan wykonać :-(

aisha piękne zdjęcie, nie mogę się napatrzeć :-) dbaj o siebie i maluszka

roxii bardzo się ciszę, że wróciłaś do grona staraczek, teraz to już musi się udać
Ja już niedługo też do Was dołączę.

wszystkie dziewczynki pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :-)
 
reklama
Królowa fal super wiadomosć! Gratulacje!!! niech maluszki zdrowo rosną:-D
Tosia to bedziemy prawie w tym smamym czasie oczekiwać, jeszcze Zuzia na dniach też ma mieć @ i startuje tez z krótkim protokołem:tak: No ja właśnie tez słyszałam ze ten krótki rzadko się stosuje i wlasnie częsciej u kobiet które słabo się stymulują, ja stymulowałam się dobrze wsio było ok, więc nie wiem skad zmiana taktyki:sorry: Dziewczyny jak to jest z tym krótkim protokołem czym on się różni od długiego w sensie wyników, znaczy ilosci i jakości wyprodukowanych jajeczek??

Tosia to faktycznie masz dużą dawkę, ja narazie biorę Gonal 150 jednostek .
Alegra trzymam kciuki za maluszki zeby ładnie się przyjęły i zostały z Tobą;-)

Roxii
- ja mimo wysokiego Amh i dobrej stymulacji (Clo i Fostimon przy IUI) miałam krótki protokół. Na punkcji pobrali mi 19 komóreczek, z czego 12 było dojrzałych, więc ładny wynik. Z tego 8 nam się zapłodniło:-) hiperki nie miałam - a estradiol 1800. Trzymam mocno kciuki:tak:
 
cześć dziewczęta. gratuluję takich pomyslnych informacji:-):tak:.
ja dziś byłam na wizycie, gin powiedział że śluzówka b.ładna:sorry:. w pon następne usg i być może w środę moje dzieciaczki wrócą z zimowiska;-). ale mam też nie fajna inf. ze trzy tygodnie temu coś mnie zabolało w prawej piersi, dzis poszłam na usg żeby sprawdzić a doktor mi powiedział że coś jest jest ale nie wiadomo co i mam miieć puncję we wtorek:szok:. kurcze starcha mam jak nie wiem. chciałabym już troche nudy w tym miom życiu. czy któraś miała jakieś bóle takie miejscowe w piersi po stymulacji i tej całej reszcie która w siebie pakujemy?
 
roxii ja teraz też będę miała krótki protokół, lekarz mi powiedział, że jest mniej obciążający organizm. Przy długim protokole miałam lekką hiperkę, niby dużo bo 20 jajeczek wyprodukowałam, pobrano mi 9 z czego 6 się zapłodniło a tylko 3 zarodki przetrwały. Także słaby wynik.
Doktor powiedział, że spróbujemy krótkim protokołem bo może będzie mniej komórek, ale za to lepszej jakości.
 
Hola, spokojnie. Co masz dokładnie napisane w opisie usg? Masz guzy?
Ja dzisiaj tez byłam na usg, ale lekarz powiedział mi, że widać efekty stymulacji. I dopytywał się ile lat brałam antykoncepcję.
A, sama z siebie, nie brałam nigdy w życiu. Tylko przed stymulacją. Ale to dwa razy łącznie będzie.
 
hola ale extra, już niedługo maleństwa będą u swojej mamusi w brzuszku i szybko z niego nie wyjdą :-) . Co do usg to myślę, że jakaś torbielka mogła się zrobić. Na razie nie panikuj, nie możesz się stresować, zrobią Ci biopsję i wszystko się wyjaśni.
 
Dzieki madzialenak i lawendowy, nie mam żadnego guza chyba na szczęście. w usg napisał tylko "w piersi pr.hypoechogeniczny obszar 17mm"
 
kurcze staram sie nie panikować ale jednak trochę się boje. jak zawsze u mnie wszystko musi dziać sie na raz:crazy:. a to miejsce to mnie od czasu do czasu pobolewa tak jakby coś zaszczypało:sorry:. kurde kurde kurde:angry:
 
reklama
A tam cholera tym. musi być wszystko ok i będzie!!!!!nie ma wyjścia bo przecież to już postanowione że tym razem zostane mamą:-):tak:. Tej wersji będę się trzymać i na milimetr nie popuszcze:rofl2:. trzymajcie tylko za mnie kciuki, a jeśli któraś sie modli to też nie pogardzę:sorry:.
 
Do góry