reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fraxiparina 0.4 ml, a medrol wychodzi ze 8mg bo tabletka ma 16mg a ja biore połówke.
Mi przy analogicznych lekach (tylko medrol 2x1/2 tabletki) w końcu zaskoczyło na tyle, że beta rośnie. Nie wiem jak to się skończy, więc na razie cicho się cieszę. Tak czy inaczej, wobec tego, tak jak dziewczyny piszą, jedź do Łodzi. Wielu dziewczynom Pasikonik już pomógł, więc to żadna ściema. :)
 
Mi przy analogicznych lekach (tylko medrol 2x1/2 tabletki) w końcu zaskoczyło na tyle, że beta rośnie. Nie wiem jak to się skończy, więc na razie cicho się cieszę. Tak czy inaczej, wobec tego, tak jak dziewczyny piszą, jedź do Łodzi. Wielu dziewczynom Pasikonik już pomógł, więc to żadna ściema. :)
Bo my ta sama klinika ;) tylko ja Dr Ż. Kochana dobrze sie skonczy nie ma innej opcji:) Wiem Łódz mnie czeka...
 
Ja dzis po tych sledziach a przed lodami, myslalam ze zwroce obydwa sniadania w lidlu jak podeszlismy do lodowki z wedlinami, normalnie widok kielbachy, a mi sie podnioslo [emoji6]
Ja juz w lidlu wymiotowalam na widok kielbasy. Na szczescie obsluga byla mila i kobieta zrozumiala moj stan...
 
Hej dziewczynki :).Ja zaczelam wlasnie stymulacje lekami i zastrzykami.Jedziemy z mezem na wakacje i akurat on ma dzis urodziny tylko zapomnialam zapytac lekarza czy przy tych lekach winko nie zaszkodzi i opalanko na sloncu :hmm:
Ja jak zaczynalam stymulacje pytalam poloznej o alko. Mowila ze odrobina, na zasadzie malej lampki ok, ale zeby nie pic wiecej [emoji4]
 
reklama
@chlopkers ja z lubelskiego :)
@Cassiah to Ty mieszkasz w Chorwacji, czy ja dobrze wnioskuję? :)
Co do odstawiania Encortonu zasada jest taka: małe dawki do 10 mg można odstawiać od razu do 21 dni stosowania. Duże dawki i powyżej należy stopniowo zmniejszać.
A no widzisz. Zapytalam w razie gdybys byla z rejonow podkrakowskich [emoji5] w sensie ze moglybysmy dzis razem zabetowac w tym Zeromskim [emoji4]
 
Do góry