reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi się udało dopiero za szóstym transferem a same piękne blastki świetnej klasy. 4 pierwsze transfery z pierwszej procedury w dodatku były na zarodkach przebadanych pgs... z poprzednich transferów jedna biochemiczna tylko.
No moje 4 blastki to 2x 4ab i 2x3ab a ten transfer z ciążą pozamaciczna byl w 3dobie i byl najlepszej klasy. Tak sobie mysle moze u mnie trzeba transferowac wczesniej w 3 dobie, wtedy się udalo?
 
Ja teeez kocham.Majorka ktora wspominacje nie zrobila na mnie wraxenia a w Grecji zakochalam sie w zarciu i na bank bylam Greczynka[emoji4] bylismy dwa razy na Krecie wypozyczylismy auto i zjezdzilismy cala.tawerny z jedzonkiem sa cuuudowne.po czym dowiedzialam sie ze lreta jest chyba najbrzydsza wyspa.w tym roku uderzam na Rodos.Byla ktoras? Juz nie moge sie doczekac wyjazdu to bedzie pewnie na poczatku sierpnia nie mam jeszcze konkretnego terminu urlopu. @Cassiah Ciebie od zawsze kojarze z Chorwacja[emoji16] moj maz leci tam na tydzien sluzbowo i gdyby nie bilety prawie po 2500tysia tez bym sie podczepila[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Mamaginekolog byla w maju.na Rodos-pięknie. Ja tam nie bylam (jeszcze :) ) ale kolega kiedyś mi polecal bardzo i to polnoc, on byl w stolicy:) tylko jak kiedys sie przymierzalam to.ciezko hotel dochaczyc na Rodos, duzo jest na poludniu. Na Krecie bylismy w podrozy poslubnej w cudownym malutkim miasteczku geuorgiopolis.
 
reklama
Do góry