reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zeby wiedziec czy odstawiac leki dzwinilam nie ma miejsc na dzis do mojego lekarza na konsultacje telefoniczna i jeszcze mi kuzwa kazali za nia 160 zl zaplacic zdzierstwo normalnie

Jak dla mnie to jest chore. Ja mam prywatny nr do mojej dr i dzwonię kiedy potrzebuję + jest nr awaryjny do dr z kliniki pełniącego dyżur. Mówiłaś że jesteś po pozytywnej becie i nie wiesz czy spadek hormonów nie zagraża ciąży? Sytuacja awaryjna a oni każą się umawiać? I jeszcze płacić?
Mi nigdy nie kazali badać estradiolu po transferze, więc może to nie ma większego znaczenia. Nie wiem. W novum jest forum embriologiczne, może tam Ci szybko odpiszą.
 
reklama
Jak dla mnie to jest chore. Ja mam prywatny nr do mojej dr i dzwonię kiedy potrzebuję + jest nr awaryjny do dr z kliniki pełniącego dyżur. Mówiłaś że jesteś po pozytywnej becie i nie wiesz czy spadek hormonów nie zagraża ciąży? Sytuacja awaryjna a oni każą się umawiać? I jeszcze płacić?
Mi nigdy nie kazali badać estradiolu po transferze, więc może to nie ma większego znaczenia. Nie wiem. W novum jest forum embriologiczne, może tam Ci szybko odpiszą.
Ja się właśnie dowiedziałem od pielęgniarki, że moja dr wyjechała zagranicę na zawsze. Byłam z nią w kontakcie smsowym i się nawet nie zająknęła, że wyjeżdża a od dwóch dni nagle przestała odpowiadać. Nie żebym się mocno smuciła, bo nie było nam po drodze ale jak tak w ogóle można?
 
Zeby wiedziec czy odstawiac leki dzwinilam nie ma miejsc na dzis do mojego lekarza na konsultacje telefoniczna i jeszcze mi kuzwa kazali za nia 160 zl zaplacic zdzierstwo normalnie
@gosia321 ehhh i to jest wlasnie Invi - klinika dobra ale droga. Tez musialam zabulic 160 za wczasu aby lekarz zadzwonil czy mam wykupic receptę czy nie :realmad: badania oczywiście u nich !!! choć gdzie indziej tańsze o 70zł :growl: . W poprzedniej badanie mozna bylo zrobić gdziekolwiek , wysłać zdjęcie telefonem do swojego lekarza i dzwonił lub odpisywał . szkoda , ze te koszta nie są przedstawiane na poczatku oraz nie opisują jak wyglada kontakt z lekarzem :(
 
Jak dla mnie to jest chore. Ja mam prywatny nr do mojej dr i dzwonię kiedy potrzebuję + jest nr awaryjny do dr z kliniki pełniącego dyżur. Mówiłaś że jesteś po pozytywnej becie i nie wiesz czy spadek hormonów nie zagraża ciąży? Sytuacja awaryjna a oni każą się umawiać? I jeszcze płacić?
Mi nigdy nie kazali badać estradiolu po transferze, więc może to nie ma większego znaczenia. Nie wiem. W novum jest forum embriologiczne, może tam Ci szybko odpiszą.
Dla mnie to tez chore i najlepsze jest to ze o tym ze mam zaplacic za konsultacje decyduje obsluga a nie lekarz. Z lekarzem juz nie raz konsultowalam sie nieodplatnie. Bede dzwonic w poniedzialek
 
@gosia321 ehhh i to jest wlasnie Invi - klinika dobra ale droga. Tez musialam zabulic 160 za wczasu aby lekarz zadzwonil czy mam wykupic receptę czy nie :realmad: badania oczywiście u nich !!! choć gdzie indziej tańsze o 70zł :growl: . W poprzedniej badanie mozna bylo zrobić gdziekolwiek , wysłać zdjęcie telefonem do swojego lekarza i dzwonił lub odpisywał . szkoda , ze te koszta nie są przedstawiane na poczatku oraz nie opisują jak wyglada kontakt z lekarzem :(
Eee wyniki mozesz robic gdzie chcesz dr Glodek nie ma do tego zastrzezen. To kbsluga nawala lekarze wcale nie chca kasy za te konsultacje. Ja zadzwonie w poniedzialek i poprostu inaczej zadam pytanie na bank nie bede musiala placic. Nie spytam sie o poziom hormonow tylko o dawki lekow bo nie jestem pewna ile mam brac. Ale dzis juz sobie daruje
 
Dziewczyny, od 2 dni kłuje mnie brzuch w dole po lewej stronie na wysokości jajnika, w środę miałam prenatalne i wszystko jest ok, ale to kłucie zaczyna mi dokuczać coraz bardziej, jestem w 13 tc. Czy to normalne?
 
Eee wyniki mozesz robic gdzie chcesz dr Glodek nie ma do tego zastrzezen. To kbsluga nawala lekarze wcale nie chca kasy za te konsultacje. Ja zadzwonie w poniedzialek i poprostu inaczej zadam pytanie na bank nie bede musiala placic. Nie spytam sie o poziom hormonow tylko o dawki lekow bo nie jestem pewna ile mam brac. Ale dzis juz sobie daruje
@gosia321 ooo dzięki , że " mówisz" muszę na następnej wizycie to sobie z nim obgadać i dopytać bo jak ja za każdą odpowiedz telefoniczną czy wykupić receptę czy nie mam bulić 160 zł to ja podziękuje.
Gosieńko , a Ty się nie stresuj - będzie dobrze ✊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się właśnie dowiedziałem od pielęgniarki, że moja dr wyjechała zagranicę na zawsze. Byłam z nią w kontakcie smsowym i się nawet nie zająknęła, że wyjeżdża a od dwóch dni nagle przestała odpowiadać. Nie żebym się mocno smuciła, bo nie było nam po drodze ale jak tak w ogóle można?
Masz rację zero poszanowania dla pacjenta!

A ja się rozłożyłam przed samym wyjazdem do Paśnika I nie wiem jak przetrwam te 500km.
Zatoki ,gardło i temperatura-standard raz na rok właśnie o tej porze...ach do tego jeszcze @ I mam dość-miłość w Zakopanem nic nie dała :no2:.
Odebrałam wczoraj wyniki nasienia M -fakt sprzed dwóch prawie lat ale rejczel się nie poprawiły-i nie wiem co tam w miarę D. Widział:sad:. 2%prawidłowej budowy...
Jeszcze mój lekarz na urlopie i wizyta dopiero 8.08:sad:...Początek września odpada z transferem bo MUSZĘ być w robocie...I weź czekaj znowu-bo chyba październik w grę wchodzi-bo początek @ mam 22 dzień miesiąca to raczej do 12.09 nawet na sztucznym nie przeciągnie..ajjj.
Dosyć żali -miłego dnia wszystkim!!!;)
 
Do góry