reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam betę, po niecałych 48 h z 108 jest 253, więc chyba jest ok. Trzymam kciuki dziś za wszystkie, a z mamą po chemii raczej bym uważała, sczzególnie w tych pierwszcyh dniach po niej, ale teraz mojego przyjaciela mama jest po 6 chemiach i ma wspaniałe wyniki, więc głowa do góry ( zaznaczam, że te wcześniej były tragiczne więc nawet nie wiadomo było co z tego będzie, a jest dobrze, nawet badzo dobrze!!!!) Trzeba wierzyć i nie dawać się tej bestii!!!!!;)
Super!gratuluję i bardzo sie cieszę!:D
 
reklama
Cześć
Moja historia zakończyła się źle , dziś serce juz nie biło , jutro mam jechać do szpitala. Nie wiem co dalej czy będzie jeszcze jakieś dalej, bo nie mam już siły. Ale za was wszystkie w ciazy i przed trzymam kciuki.
 
Cześć
Moja historia zakończyła się źle , dziś serce juz nie biło , jutro mam jechać do szpitala. Nie wiem co dalej czy będzie jeszcze jakieś dalej, bo nie mam już siły. Ale za was wszystkie w ciazy i przed trzymam kciuki.

Przykro mi Kochana :(
Trzymaj się i nie poddawaj. Umów się do Paśnika, sprawdź immunologię i jak będziesz gotowa wracaj do gry.
 
Cześć
Moja historia zakończyła się źle , dziś serce juz nie biło , jutro mam jechać do szpitala. Nie wiem co dalej czy będzie jeszcze jakieś dalej, bo nie mam już siły. Ale za was wszystkie w ciazy i przed trzymam kciuki.
Strasznie mi przykro. :-( Bądź dzielna kochana. Odpocznij kilka dni, i opracuj dalszy plan dzialania. Nie poddawaj się. :-*
 
Kochana Ty jesteś rocznik 80,tak? Więc chciałam Cię podpytać o te badania, bo i mnie wkrótce czekają. Miałaś robione na NFZ? W swojej klinice dostałaś skierowanie? Nie było problemu z terminami żeby się umówić na NFZ?
Tak, robiłam na NFZ, skierowanie dostałam akurat od giną z Luxmedu. Na termin w Gamecie w Gdyni umawiałam się już w 7tc, lepiej umawiać się wczesniej
 
reklama
Cześć
Moja historia zakończyła się źle , dziś serce juz nie biło , jutro mam jechać do szpitala. Nie wiem co dalej czy będzie jeszcze jakieś dalej, bo nie mam już siły. Ale za was wszystkie w ciazy i przed trzymam kciuki.
Bardzo mi przykro :(. Bardzo Ci współczuję. Odpocznij, przeżyj swoją żałobę. A jak będziesz miała siły, spróbuj jeszcze raz. Lub pomyśl o innych rozwiązaniach. Przekalkuluj, co jest dla Ciebie ważne. Ale to później... na razie mocno przytulam wirtualnie. Trzymaj się.
 
Do góry