reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powodzenia!! Trzymam mocno kciuki! Dzieki Bogu ze zyjemy w takich czasach i kraju gdzie to jest mozliwe [emoji4]
Dokładnie nic dodać nic ująć. Dobrze że jest in vitro i nawet mi lżej jak wydaje pieniądze na leczenie bo chciałabym żeby te dobre kliniki trwały dla przyszłych bidulek które będą musiały walczyć o coś co powinno tak naturalnie sie zdarzyć. Agonia dooobra decyzja.:-) :)
 
Dziewczyny mam betę, po niecałych 48 h z 108 jest 253, więc chyba jest ok. Trzymam kciuki dziś za wszystkie, a z mamą po chemii raczej bym uważała, sczzególnie w tych pierwszcyh dniach po niej, ale teraz mojego przyjaciela mama jest po 6 chemiach i ma wspaniałe wyniki, więc głowa do góry ( zaznaczam, że te wcześniej były tragiczne więc nawet nie wiadomo było co z tego będzie, a jest dobrze, nawet badzo dobrze!!!!) Trzeba wierzyć i nie dawać się tej bestii!!!!!;)
Super przyrost [emoji173] gratulacje [emoji5]
 
Dziewczyny mam betę, po niecałych 48 h z 108 jest 253, więc chyba jest ok. Trzymam kciuki dziś za wszystkie, a z mamą po chemii raczej bym uważała, sczzególnie w tych pierwszcyh dniach po niej, ale teraz mojego przyjaciela mama jest po 6 chemiach i ma wspaniałe wyniki, więc głowa do góry ( zaznaczam, że te wcześniej były tragiczne więc nawet nie wiadomo było co z tego będzie, a jest dobrze, nawet badzo dobrze!!!!) Trzeba wierzyć i nie dawać się tej bestii!!!!!;)
Bardzo ładnie rośnie. [emoji8]
 
Dziewczyny mam wynik i ostatnio 12dpt było 1557 dziś beta 9811. Znalazłam jakiś kalkulator i pokazał mi przyrost poniżej normy :( ale co mnie najbardziej martwi to spadek progesteronu do 11,41! Niby norma jest od 11 ale ... co myślicie? Wydaje się że beta sama w sobie piękna nie wiem co mam myśleć, wynik mnie zaniepokoil zamiast uspokoić, czekam na odpowiedz Doktorka. ..
 
Dziewczyny mam wynik i ostatnio 12dpt było 1557 dziś beta 9811. Znalazłam jakiś kalkulator i pokazał mi przyrost poniżej normy :( ale co mnie najbardziej martwi to spadek progesteronu do 11,41! Niby norma jest od 11 ale ... co myślicie? Wydaje się że beta sama w sobie piękna nie wiem co mam myśleć, wynik mnie zaniepokoil zamiast uspokoić, czekam na odpowiedz Doktorka. ..
Który masz już dpt?
Ile bierzesz progesteronu dziennie?
Beta zwalnia po osiągnięciu takich wartości. Nie denerwuj się. [emoji8]
 
reklama
Który masz już dpt?
Ile bierzesz progesteronu dziennie?
Beta zwalnia po osiągnięciu takich wartości. Nie denerwuj się. [emoji8]
Dziś 17 dpt progesteron biare ciągle 3 razy Luteina i dupek ostatnio był ponad 15 a teraz mega spadł. Licząc tygodnie ciąży skoro transfer miałam 4 czerwca 5-dniowek to jestem w 5 tygodniu prawda? To ta betę mam powyżej norm 5 tygodnia. Jak nie urok... oszaleje
 
Do góry