reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, 8dpt 4-dniowego. Zrobiłam dzis sikańca, nie wytrzymałam. Jakiegoś superczulego, od 10 bety podobno wykrywa. Jedna kreska. Chyba pozamiatane :( :( :(
Jutro polece do labu na bete z krwi ale nie mam złudzeń...
W 8 dpt przy becie 66.7 moj sikaniec byl blady jak nie wiem trzeba bylo dobrze patrzec zeby widziec druga kreske. Lec na bete sikance oszukance trzymam kciuki✊✊✊❤❤
 
reklama
Dziewczyny, 8dpt 4-dniowego. Zrobiłam dzis sikańca, nie wytrzymałam. Jakiegoś superczulego, od 10 bety podobno wykrywa. Jedna kreska. Chyba pozamiatane :( :( :(
Jutro polece do labu na bete z krwi ale nie mam złudzeń...
Bo sikancow sie nie robi. Ile juz bylo przypadków na tym forum ze na tescie super czulym biel a beta wychodzila ladna
 
Cześć
Moja historia zakończyła się źle , dziś serce juz nie biło , jutro mam jechać do szpitala. Nie wiem co dalej czy będzie jeszcze jakieś dalej, bo nie mam już siły. Ale za was wszystkie w ciazy i przed trzymam kciuki.
Bardzo mi przykro Ale może się nie poddawaj mojabkuzynkabtez tak miała poszła do 2 innych lekarzy to sprawdzić I za 3 tyg będzie rodzić
 
Bo sikancow sie nie robi. Ile juz bylo przypadków na tym forum ze na tescie super czulym biel a beta wychodzila ladna
Nigdy nie robiłam, polazłam do rossmana po aceton do zmycia hybrydy (przepadła mi wizyta u kosmetyczki przed transferem i musze sama zdjac :/) i przed kasa natknelam sie ma jakis superczuly test... no i porwalam i nasikalam, sama nie wiem po co bo tylko sie poryczalam w galerii handlowej :/. Moj maz tez mowil.zeby nie robic. Teraz do jutra to zwariuje.
 
reklama
Dziewczyny, 8dpt 4-dniowego. Zrobiłam dzis sikańca, nie wytrzymałam. Jakiegoś superczulego, od 10 bety podobno wykrywa. Jedna kreska. Chyba pozamiatane :( :( :(
Jutro polece do labu na bete z krwi ale nie mam złudzeń...
Wez przestan, mam znajome co w normalnych ciazach robily testy "prawidlowo" czyli po 14 dniach od owu i czesto im nie wychodzily, dopiero gdzies 20 dpo nawet zaczynaly, wierzysz ze one mialy bete ponizej 10 wtedy? :) Wlasnie dlatego ja nie chce robic zadnych sikancow zeby sobie nie mieszac w glowie... Co ma byc to bedzie jesli jestesmy to nikt nam tych ciaz nie zabierze, juz tyle sie naczekalysmy ze te kilka dni to jest pikus :)
 
Do góry