reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

coś ty?!! a czemu tak mówisz coś się może stać maluszkowi? Nic nie słyszałam o tym, z resztą u nas w rodzinie nie ma małych dzieci więc nie ma skąd się dowiedzieć, napiszcie mi coś :)
Spokojnie Kochana. Bardziej chodzilo mi o ewentualne zaslabniecie/ omdlenie. Ja ostatnio tak wlasnie zaslablam idac na poczte i gdyby nie pomoc pan z pobliskiego sklepu mysle ze moglabym wyladowac na chodniku [emoji6] Ty piszesz ze jest Ci slabo z samego rana jak jest jeszcze w miare znosna pogoda, dlatego moze lepiej byloby sie urwac z pracy przed najgorszym upalem? Ale nie stresuj sie [emoji8]
Btw, mocne kciuki za dzisiejsza bete! [emoji173]
 
reklama
Dzięki dziewczyny za rady i wsparcie :) Zdecydowaliśmy z mężem, że bierzemy tą i nie czekamy na inną. Przy prawie 100% zgodności nie ma co wybrzydzać. Zarodki mają być mrożone i transfer w dogodnym dla nas czasie więc dwudniowa wycieczka do Wrocławaia nie zaszkodzi. Ustaliłam wizytę u Paśnika na 21.07 w Warszawie żeby szybciej mieć ustalenia, a i tak nie zaczniemy szybciej jak nie będzie od niego zaleceń. Dzisiaj będą dzwonić z kliniki to wszystko ustalę. Przygodę z dawczynią czas zacząć:D:D:D:D:D
Powodzenia!! Trzymam mocno kciuki! Dzieki Bogu ze zyjemy w takich czasach i kraju gdzie to jest mozliwe [emoji4]
 
mi od razu dał ciążowe, ale to ze względu na te torbiele na jajnikach - nie jest to komfortowa sytuacja jak się w 5 tygodniu musi już poinformować pracodawcę... wolałabym poczekać, ale co...powiedział, że musi dać kod ciąży, ja w zdenerwowana tymi torbielami do wieczora czekałam, żeby do pracy dać znać bo nie wiedziałam jak to powiedzieć...
:( u mnie i tak wszyscy gadaja, że jestem na bank w ciaży, skoro mnie nie ma już 3 tydzień. .. a jeszcze bardziej by gadali jakbym chodziła, bo mój progesteronowy brzucho mówi sam za siebie. No oby się nie mylili :) czekam na wynik bety...
 
:( u mnie i tak wszyscy gadaja, że jestem na bank w ciaży, skoro mnie nie ma już 3 tydzień. .. a jeszcze bardziej by gadali jakbym chodziła, bo mój progesteronowy brzucho mówi sam za siebie. No oby się nie mylili :) czekam na wynik bety...
A tam, brzuch też mi wywaliło a zawsze miałam płaski! To się wystarczy luźniej ubrać - w końcu jest tak ciepło że luźne ciuchy są na miejscu... Trzymam kciuki za piękną betkę :D
 
Jutro mama zaczyna 1 chemioterapie niby lekarze mówią że mi nic nie grozi jak przy niej będę byle bym nie miala styczności z wymiarami,moczem i kalem. Słyszeliście coś może czy mozna być przy takiej chorej osobie czy nie ? Bo mam już jazdy
 
Dzięki dziewczyny za rady i wsparcie :) Zdecydowaliśmy z mężem, że bierzemy tą i nie czekamy na inną. Przy prawie 100% zgodności nie ma co wybrzydzać. Zarodki mają być mrożone i transfer w dogodnym dla nas czasie więc dwudniowa wycieczka do Wrocławaia nie zaszkodzi. Ustaliłam wizytę u Paśnika na 21.07 w Warszawie żeby szybciej mieć ustalenia, a i tak nie zaczniemy szybciej jak nie będzie od niego zaleceń. Dzisiaj będą dzwonić z kliniki to wszystko ustalę. Przygodę z dawczynią czas zacząć:D:D:D:D:D
@Agonia777 kciukasy mocne całym serduchem
 
reklama
Jutro mama zaczyna 1 chemioterapie niby lekarze mówią że mi nic nie grozi jak przy niej będę byle bym nie miala styczności z wymiarami,moczem i kalem. Słyszeliście coś może czy mozna być przy takiej chorej osobie czy nie ? Bo mam już jazdy
Kochana jesli mozesz sobie darowac siedzenie z mama przy chemi to tak zrob. Pamietaj ze mama nie bedzie jedyna osoba na sali podlaczona do kroplowki. A niestety opary jakie sa na sali gdzie podaje sie chemioterapie moga byc w fym momencie dla ciebie niebezpieczne.
Chemia od pacjenta ulatnia sie przez skore i jest przez skore wchwlaniana do organizmu osoby zdrowej. Jest ona dla nas zdrowych ludzi malo szkodliwa ale zdrowa tez nie jest a pamietaj ty jestes po transferze
 
Do góry