reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jeszcze raz się zapytam, czy któraś wie co oznaczają i jak zinterpretować mój zarodek 4bb? Kiedyś, któraś z Was coś o tym pisała, ale nie dokopie sie do tego. Czy jeżeli zarobek jest ladny, to co to znaczy? Mamy większe szanse? Będę wdzięczna jak się wypowiecie na ten temat.
Teraz miałam podane zarodki 4ab i 4bb i jak na razie beta rośnie. To są silne zarodki ale czy się zaimplantują, to już zależy od wielu czynników. Zarodek chociaż ładny wizualnie może zawierać wady genetyczne. Tak więc loteria ale przy 4bb jest większa szansa na rozbicie banku. ;)
 
Dzięki dziewczyny za rady i wsparcie :) Zdecydowaliśmy z mężem, że bierzemy tą i nie czekamy na inną. Przy prawie 100% zgodności nie ma co wybrzydzać. Zarodki mają być mrożone i transfer w dogodnym dla nas czasie więc dwudniowa wycieczka do Wrocławaia nie zaszkodzi. Ustaliłam wizytę u Paśnika na 21.07 w Warszawie żeby szybciej mieć ustalenia, a i tak nie zaczniemy szybciej jak nie będzie od niego zaleceń. Dzisiaj będą dzwonić z kliniki to wszystko ustalę. Przygodę z dawczynią czas zacząć:D:D:D:D:D
 
Hej dziewczyny, jak ja się dziś czuję, siedzę w pracy od 7 ale nic nie zrobiłam byłam dziś na pobraniu krwi i wróciłam jak mi się w głowie kręci chyba ta pogoda tak na mnie działa, wszystko mi kołuje i tak mi się spać chce że szok. Mam nadzieję, że u was dziś lepiej ????:hmm:
 
Czesc, melduję się po prenatalnych- 12t1d, 5.8 cm i zapowiada się druga coreczkc:). Jestem przeszczęśliwa i już przestaję sobie wkręcać najgorsze. Termin porodu to 1.1.2019 :)
Gratulacje kochana !!! Super wieści, teraz możesz już cieszyc się ciążą na 100%.
U mnie badania dopiero wieczorem, więc do tego czasu na pewno zniosę jajo (a przy takiej temperaturze, to może na twardo nawet ;) Trzymajcie kciuki, niech będzie dobrze
 
Ja to bym spała non stop, a dziś byłam w pracy 1 dzień po tygodniowym L4 masakra, roboty całe biurko, a jak mnie kałdun boli, kłuje i jakby by był pokopany tak od środka i jakby kurcze jakieś były...nie wiem jak wytrzymam, biorę nospę ale dziś pani e aptece mi powiedziała że w ciąży moŻna tylko 2 te słabsze brać???
A nie .możesz iść już na l4 ciążowe może nie warto ta praca ryzykować
 
reklama
Do góry