reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Justin87 Trzymam kciuki za Twoja bete [emoji110] [emoji110] [emoji110] Ja nie bralabym pod uwage tego testu, ewidentnie cos poszlo nie tak i wynik jest nie do odczytania. Uspokoj sie i nie stresuj kropka/kropkow :)


Zgadzam sie z @Ewunka plamienia nie musza nic strasznego oznaczac, u nas na forum staraczkowym dziewczyna po transferze miala normalnie plamienia jak co miesiac przed okresem wlasnie w terminie spodziewanej @, nast dnia betowala i beta byla piekna :) Z reszta czesto slyszalam ze dziewczyny ktore regularnie plamia przed okresem, nawet w tym szczesliwym cyklu plamia. Moja kolezanka wrecz krwawila jak na okres wiec dop za msc zrobila test jak okres juz nie przyszedl i okazalo sie ze jest juz 2 msc w ciazy :)


Milego i szczesliwego tygodnia wszystkim [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
reklama
Zobacz załącznik 868394

Dziewczyny jestem już po wizycie, 8t1d
Maluch ma 16.9mm, serce waliło jak dzwon..
Życzę każdej z Was takich widoków
3mam kciuki za same dobre wieści, mam nadzieje ze to będzie dobry poniedziałek i zwiastun całego tygodnia [emoji173]️
Cudownie!!! Gratuluje! Czekam do 4 lipca na takie same widoki :D
 
Zobacz załącznik 868394

Dziewczyny jestem już po wizycie, 8t1d
Maluch ma 16.9mm, serce waliło jak dzwon..
Życzę każdej z Was takich widoków
3mam kciuki za same dobre wieści, mam nadzieje ze to będzie dobry poniedziałek i zwiastun całego tygodnia [emoji173]️

Nie wiem co.mi jest ale ja się tak ostatnio wzryszam, teraz aż się popłakałam jak zobaczyłam to zdjęcie usg. A wczoraj jak patrzyłam na film to też beczałam. Niniejszym się Bardzooooooo Bardzooooooo się cieszę i mocno gratuluję!!!
 
reklama
Do góry