reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zobacz załącznik 868394

Dziewczyny jestem już po wizycie, 8t1d
Maluch ma 16.9mm, serce waliło jak dzwon..
Życzę każdej z Was takich widoków
3mam kciuki za same dobre wieści, mam nadzieje ze to będzie dobry poniedziałek i zwiastun całego tygodnia [emoji173]️
Cudna wiadomość!swietnie gratulacje! :tak: :* az milo popatrzeć nantakie zdjecie!
 
Jak było? Opowiadaj. :) udało Ci się z luteiną?
Wszystko super ale luteiny nie dał (oprocz tej przy zabiegu) powiedział ze mam wysoką i nie musze brać wspomagania! :/ tak wiec poszlam do apteki kupilam na wlasna rękę,do tego nospa, magnez i teraz czekanko.Nawet pecherz pelny utzymalam do powrotu do domu(a co a zeby nie wylecialo za szybko) :p a Ty jak beta?
 
Wszystko super ale luteiny nie dał (oprocz tej przy zabiegu) powiedział ze mam wysoką i nie musze brać wspomagania! :/ tak wiec poszlam do apteki kupilam na wlasna rękę,do tego nospa, magnez i teraz czekanko.Nawet pecherz pelny utzymalam do powrotu do domu(a co a zeby nie wylecialo za szybko) [emoji14] a Ty jak beta?
Coś się doczekać dzisiaj nie mogę. :'(
 
reklama
Do góry