reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pamietam, ze ktoras z Was (i to niejednokrotnie) wrzucala taka fajna rozpiske o tym co sie dzieje z zarodkiem po transferze, zarowno 3dniowym jak i 5ciodniowym [emoji4]
Bardzo bardzo prosze o wklejenie tego jeszcze raz, obiecuje ze to juz ostatni [emoji4] nie potrafie sobie tego ogarnac szukajac z lupka [emoji52]

Dziewczyny pamietam, ze ktoras z Was (i to niejednokrotnie) wrzucala taka fajna rozpiske o tym co sie dzieje z zarodkiem po transferze, zarowno 3dniowym jak i 5ciodniowym [emoji4]
Bardzo bardzo prosze o wklejenie tego jeszcze raz, obiecuje ze to juz ostatni [emoji4] nie potrafie sobie tego ogarnac szukajac z lupka [emoji52]
 

Załączniki

  • Screenshot_20180618-101124.png
    Screenshot_20180618-101124.png
    67,3 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Zycze pieknych beta i niesamowitych widokow na usg :) czekam na dobte wiesci od Was dziewczyny!!!
Ja sie ostatnio gorzej czulam... Wymioty, bole brzucha. Ciagle nospa i siedzenie nad wiadrem. Troszke plamilam, ale na brazowo. W srode mam wizyte u nowego gineksa i pewnie bedziemy sprawdzac co z ta moja toksoplazmoza. Czy byl ponowny kontakt. Najgorzej, ze mi i mojemu n. nie wychodzi przytulanie sie :( mam nadzieje, ze w ciazy bedziemy mogli uprawiac seks ahhh
 
Kochana nie martw się :D ja jak ostatnio się dowiedziałam ile przytylam to myślałam, że na zawał padne... jutro mam usg III trymestru to się dowiem ile moja królewna ma kg :D
oj wiem o czym mówisz, nie sądziłam, że w miesiąc przybiorę 3,5kg bo wiadomo ja się nie objadam :-D:-D Twoja córeczka to już pewnie pięknie przybrała na wadze:tak:
 
reklama
@Maryanka @izabella87 @hope322 mamuśki ✊✊✊ za maluszki ! :) cudownych widoków ❤❤❤
@Justin87 ✊✊ za bete ! Za piękna ciążowa betę kochana ! ❤
@myszkakiszka kochana ✊✊ za owocny przelot do bazy ! :) zaciskaj mocno nóżki ❤
@NataliaNNN ✊✊ za jajca kochana i owocny seksik na szkiełku :D
@PaulinkaP kochana ✊✊ za same dobre wiadomości na wizycie :)

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :)
My juz po wizycie. Wszystko jest ok i Sara wazy juz 2950g. To moje ostatnie usg i nasteonym razem zobacze juz Mala „na zywo”. Nie moge sie doczekac, zostalo 17 dni :)
 
Do góry