reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zycze pieknych beta i niesamowitych widokow na usg :) czekam na dobte wiesci od Was dziewczyny!!!
Ja sie ostatnio gorzej czulam... Wymioty, bole brzucha. Ciagle nospa i siedzenie nad wiadrem. Troszke plamilam, ale na brazowo. W srode mam wizyte u nowego gineksa i pewnie bedziemy sprawdzac co z ta moja toksoplazmoza. Czy byl ponowny kontakt. Najgorzej, ze mi i mojemu n. nie wychodzi przytulanie sie :( mam nadzieje, ze w ciazy bedziemy mogli uprawiac seks ahhh
Oj wymioty sa straszne. Ja jestem.w 8mc i od tygodnia mi nie dobrze po posilkach a dzis zwrocilam sniadanie:/ teraz leżę ledwo żywa:( kochana o co chodxi z twoja toksoplazmoza bo nie kojarze? Wyszedl Ci dodatki wynik IgM?
 
reklama
oj wiem o czym mówisz, nie sądziłam, że w miesiąc przybiorę 3,5kg bo wiadomo ja się nie objadam :-D:-D Twoja córeczka to już pewnie pięknie przybrała na wadze:tak:
Wariacie ja od ostatniej wizyty 6kg :szok::eek::laugh2: nie wiem jak to możliwe ale tak wyszło na wadze :laugh2: fakt , że to był upalny dzień prawie 2goxziny drogi w samochodzie napuchlam jak prezerwatywa zalana woda :rolleyes2: no jakis trzrba sobie tłumaczyć :laugh2: dobrze , że jutro nie staje na wagę :laugh2: wywalam brzuch i małej kg będziemy obserwować :D
 
Wariacie ja od ostatniej wizyty 6kg :szok::eek::laugh2: nie wiem jak to możliwe ale tak wyszło na wadze :laugh2: fakt , że to był upalny dzień prawie 2goxziny drogi w samochodzie napuchlam jak prezerwatywa zalana woda :rolleyes2: no jakis trzrba sobie tłumaczyć :laugh2: dobrze , że jutro nie staje na wagę :laugh2: wywalam brzuch i małej kg będziemy obserwować :D
No to mnie rozbawiłaś tą prezerwatywą :D:D Ja już utyłam 8,5 kg a to kuźwa dopiero 22t3d! Czuję w kościach, że 20kg na plusie jak nic będzie do października :tak: a Twój lekarz też krzyczy na Ciebie, że za dużo tyjesz bo ja na każdej wizycie ze strachem wchodzę na wagę bo wiem, że zaraz będzie wojna o te dodatkowe kg, tylko co ja poradzę jak moje dziecko ciągle głodne...:-D:-D:-D
 
Zobacz załącznik 868394

Dziewczyny jestem już po wizycie, 8t1d
Maluch ma 16.9mm, serce waliło jak dzwon..
Życzę każdej z Was takich widoków
3mam kciuki za same dobre wieści, mam nadzieje ze to będzie dobry poniedziałek i zwiastun całego tygodnia [emoji173]️
Cudowna fasolinka czekam na taka za 2 tygodnie i te piekne dzwieki serduszka ❤❤
Gratulacje
 
Oj wymioty sa straszne. Ja jestem.w 8mc i od tygodnia mi nie dobrze po posilkach a dzis zwrocilam sniadanie:/ teraz leżę ledwo żywa:( kochana o co chodxi z twoja toksoplazmoza bo nie kojarze? Wyszedl Ci dodatki wynik IgM?
Igg +, igm - awidnosc igm wysoka czyli dawno bylo zakazenie wiec po 3 miesiacach miala sprawdzić znowu awidnosc.
Mnie bierze na wymiott przez kilka dni rano, pozniej kilka dni w porzs obiadowej, a teraz nocami...
Odpycha mnie zapach kawy mielonej oraz grillowanej kielbasy
 
reklama
Do góry