reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie jej to napisałam że polac jej dziękuję wam bardzo przecież mogę się z nim umówić że podejmę pracę od sierpnia np a transfer będzie druga połowa lipca coś takiego więc do sierpnia będę wiedziała czy się udało czy też nie powiedz mi jak wygląda sytuacja z wypowiedzeniem mam umowę na czas nieokreślony więc 3 miesięczny okres wypowiedzenia czy można to skrócić wrazie czego
Jak poprosisz to za porozumieniem stron możesz nawet z dnia na dzień rozwiązać, jeśli pracodawca się zgodzi na to. A jak nie to zostaje poracować trochę a na resztę czasu do końca umowy wybrać zaległy urlop, albo wziąć l4, ae na l4 nie możesz podjąc nowej pracy. Tyle z mojej wiedzy, może ewentualnie @Margit2018 jeszcze coś podpowie
 
Doktor R? Znam znam, moj puerwszy lekarz w pierwszej klinice. On bardzo lubi naturalnie ale jak porozmawiasz i bedziesz uparta da ci spokojnie. Mi dal przy trzecim transferze (pierwszy byl sztuczny, drugi taki bez niczego wiecej sie nie zgodzilam) 200lutinusa. Bralam 300 ;) Heparyne tez dal ale tez naciskalam bo mam zylaki. Steryd tez dal. Relanium dal. Tylko trzeba bardzo sygnalizowac ze chcesz i juz...
Yyyhy doktor R :) a zadowolona bylaś?jakies efekty?
 
Jak poprosisz to za porozumieniem stron możesz nawet z dnia na dzień rozwiązać, jeśli pracodawca się zgodzi na to. A jak nie to zostaje poracować trochę a na resztę czasu do końca umowy wybrać zaległy urlop, albo wziąć l4, ae na l4 nie możesz podjąc nowej pracy. Tyle z mojej wiedzy, może ewentualnie @Margit2018 jeszcze coś podpowie
Dziękuję wiem że na l4 nie można podjąć drugiej pracy na wypowiedzeniu można
 
Nie kce soku-arbuza poprosze:)
No to ma:
Screenshot_2018-06-17-22-35-41.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-17-22-35-41.png
    Screenshot_2018-06-17-22-35-41.png
    393,6 KB · Wyświetleń: 375
Hejka dziewczyny a ja jutro na 14 wizyta zobaczymy co tam słychać mam problem wczoraj zadzwonili z Lidla i zaprosili na rozmowę w sprawie pracy jestem umówiona na piątek zrobię tak wezmę l4 do poniedziałku jeśli rozmowa pójdzie dobrze to w wtorek składam wypowiedzenie i to się wiąże z tym że będę musiała się wstrzymać z transferem ponad rok bo pierwsza umowa jest na rok po roku druga nie wiem na jaki czas ale jeśli stwierdzi że nie przyjmuje to popracuje do czasu transferu i podejdę w lipcu szczerze to rok to długo czekać ale tu bym miała większe pieniądze możliwość rozwoju a biedronki mam szczerze dość a więcej razy taka możliwość mi się nie zdarzy co o tym myślicie
Paulinka gdybyn była na twoim miejjscu nie odkładałabym transferu, nie bez znaczenia dla zarodków jest okres mrożenia. Nawet jaj zmuenisz pracę to do porodu przedłużą ci umowe a później coś znajdziesz
 
reklama
Jak poprosisz to za porozumieniem stron możesz nawet z dnia na dzień rozwiązać, jeśli pracodawca się zgodzi na to. A jak nie to zostaje poracować trochę a na resztę czasu do końca umowy wybrać zaległy urlop, albo wziąć l4, ae na l4 nie możesz podjąc nowej pracy. Tyle z mojej wiedzy, może ewentualnie @Margit2018 jeszcze coś podpowie
Misssis dobrze napisała - w sierpniu sprawa się sama rozwiąże.
 
Do góry