reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka dziewczyny a ja jutro na 14 wizyta zobaczymy co tam słychać mam problem wczoraj zadzwonili z Lidla i zaprosili na rozmowę w sprawie pracy jestem umówiona na piątek zrobię tak wezmę l4 do poniedziałku jeśli rozmowa pójdzie dobrze to w wtorek składam wypowiedzenie i to się wiąże z tym że będę musiała się wstrzymać z transferem ponad rok bo pierwsza umowa jest na rok po roku druga nie wiem na jaki czas ale jeśli stwierdzi że nie przyjmuje to popracuje do czasu transferu i podejdę w lipcu szczerze to rok to długo czekać ale tu bym miała większe pieniądze możliwość rozwoju a biedronki mam szczerze dość a więcej razy taka możliwość mi się nie zdarzy co o tym myślicie
Paulinka ja bym nie odkładała transferu :)
A jeśli chodzi o pracę to jeśli masz tylko możliwość to zmień ;)
 
No 3x3 utrogestan
Tylko ze fo takie jednorazowe plamienia wczoraj po usg pozniej cisza i dzis popoludniu i teraz znowu cisza
Czyli lezing plazing pod zarowka ;)
Kochana to mozesz miec to co ja-plamienia z kosmowku. Ja to tez mialam.w ze tak powiem rzutach tylko ja miałam lutinus to u mnie te brazowe plamienis dlugo trwaly bo wylazila stara tabletka
 
Hejka dziewczyny a ja jutro na 14 wizyta zobaczymy co tam słychać mam problem wczoraj zadzwonili z Lidla i zaprosili na rozmowę w sprawie pracy jestem umówiona na piątek zrobię tak wezmę l4 do poniedziałku jeśli rozmowa pójdzie dobrze to w wtorek składam wypowiedzenie i to się wiąże z tym że będę musiała się wstrzymać z transferem ponad rok bo pierwsza umowa jest na rok po roku druga nie wiem na jaki czas ale jeśli stwierdzi że nie przyjmuje to popracuje do czasu transferu i podejdę w lipcu szczerze to rok to długo czekać ale tu bym miała większe pieniądze możliwość rozwoju a biedronki mam szczerze dość a więcej razy taka możliwość mi się nie zdarzy co o tym myślicie
Ja bym osobiście zrobila tak ze na rozmowę bym poszla. Zobaczysz co na wizycie Ci powiedza, jesli bedzie zielone swiatlo do transfery to bym w lidlu posciemnisla ze moge przyjsc do pracy za miesiąc, dwa. Zobaczysz jaki bedzie efekt transferu i jesli sie uda za co wszystkie trzymamy kciuki to bym po prostu im powiedziala ze dowiedzialas sie ze jestes w ciąży i ze nie podejmiesz pracybw zwiazky z tym. Ja bym tak zrobila no chyba ze Was mega kasa cisnie. Ja bym nie odkladala transferu bo.latka leca
 
kochana ale sikacz nic ci nie powie o przyroście. Tu dziewczynom przy becie 100 nie wychodziły, po co masz się stresować. Jeden dzień dłużej jakoś wytrzymasz :*
Masz ty kobito rację. Teraz to już przesadzam!!!! Dzięki dobrej nocki aplikuję leki i idę spać bo jestem tak codziennie zmęczona że szokkkkkkkkkkkk. Kolorowych snów dla wszystkich ;)
 
Paulinka ja bym nie odkładała transferu :)
A jeśli chodzi o pracę to jeśli masz tylko możliwość to zmień ;)
Właśnie chodź o to że jeśli ja zmienię no to nie mogę odrazu podejść muszę przepracować rok bez l4 aby mnie nie zwolnili na wstępie w Biedrze mam umowę na czas nieokreślony więc tu mogę sobie pozwolić na l4 tam nie będę mogła nie wiem zobaczymy co mi powie w piątek na tej rozmowie jak on to widz jak chce mnie przyjąć i kiedy nie wiem ciężkie to wszystko może jak organizm odpocznie to wtedy się uda i w październiku mam genetyka nie wiem mam mieszane uczucia poczekam do tego piątku l4 wezmę do poniedziałku to jest pewne jeśli nie przyjmnie to wtedy wrócę popracuje te 2 tyg i podejdę do transferu a jeśli przyjmie to pierdolne wypowiedzenie taka mam chęci się zwolnić że nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mam ich dość że nawet jestem w stanie poczekać ten rok odpocząć zająć się praca i dobrze wystartować zobaczymy kochana
 
Właśnie chodź o to że jeśli ja zmienię no to nie mogę odrazu podejść muszę przepracować rok bez l4 aby mnie nie zwolnili na wstępie w Biedrze mam umowę na czas nieokreślony więc tu mogę sobie pozwolić na l4 tam nie będę mogła nie wiem zobaczymy co mi powie w piątek na tej rozmowie jak on to widz jak chce mnie przyjąć i kiedy nie wiem ciężkie to wszystko może jak organizm odpocznie to wtedy się uda i w październiku mam genetyka nie wiem mam mieszane uczucia poczekam do tego piątku l4 wezmę do poniedziałku to jest pewne jeśli nie przyjmnie to wtedy wrócę popracuje te 2 tyg i podejdę do transferu a jeśli przyjmie to pierdolne wypowiedzenie taka mam chęci się zwolnić że nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mam ich dość że nawet jestem w stanie poczekać ten rok odpocząć zająć się praca i dobrze wystartować zobaczymy kochana
Paulinka, słuchaj sie @misis188 - dobrze gada, polać jej soku. A ty po czym będziesz odpoczywać? Mało się wybyczyłaś? Punkcje miałaś już prawie rok temu, nie ma co zwlekać. Działaj, bo macica zapomni po co jest :D
 
Ja bym osobiście zrobila tak ze na rozmowę bym poszla. Zobaczysz co na wizycie Ci powiedza, jesli bedzie zielone swiatlo do transfery to bym w lidlu posciemnisla ze moge przyjsc do pracy za miesiąc, dwa. Zobaczysz jaki bedzie efekt transferu i jesli sie uda za co wszystkie trzymamy kciuki to bym po prostu im powiedziala ze dowiedzialas sie ze jestes w ciąży i ze nie podejmiesz pracybw zwiazky z tym. Ja bym tak zrobila no chyba ze Was mega kasa cisnie. Ja bym nie odkladala transferu bo.latka leca
Masz rację najpierw poczekać do jutrzejszej wizyty zobaczymy co powie jak wszystko wygląda leki do transferu wszystko wezmę recepty i będę się przygotowywała a z facetem mogę się umówić że podejmę pracę np od sierpnia np 10 wtedy będę wiedziała czy się udało czy też nie no powiem Ci dobrze gadasz polać jej i tak mam wypowiedzenie 3 miesięczne to jest plan dziękuję że jesteście bardzo Ci dziękuję przecież mogę się umówić że od sierpnia zacznę tam popracuje do końca lipca podejdę do transferu jeśli się uda to będę mega szczęśliwa jeśli nie to podejmę nowa pracę
 
reklama
Paulinka, słuchaj sie @misis188 - dobrze gada, polać jej soku. A ty po czym będziesz odpoczywać? Mało się wybyczyłaś? Punkcje miałaś już prawie rok temu, nie ma co zwlekać. Działaj, bo macica zapomni po co jest :D
Właśnie jej to napisałam że polac jej dziękuję wam bardzo przecież mogę się z nim umówić że podejmę pracę od sierpnia np a transfer będzie druga połowa lipca coś takiego więc do sierpnia będę wiedziała czy się udało czy też nie powiedz mi jak wygląda sytuacja z wypowiedzeniem mam umowę na czas nieokreślony więc 3 miesięczny okres wypowiedzenia czy można to skrócić wrazie czego
 
Do góry