reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nigdy nie mialam zadnego zastrzyku w dupe. A jajka mialam wiekszw od Ciebie na ostarnim podgladzie przed punkcja
Pocieszajace :)

Chodzi mi o ten zastrzyk zatrzymujacy wzrost pecherzykow i dajacy im dojrzec, ostatni zastrzyk ze wszystkich, to jest chyba hCG nie?
Napisalam ze w dupe bo u nas daja w duoe ale pewnie tez w ramie mozna.
 
reklama
Koniczyna82 Ty jesteś obcykana w tych progesteronach czy mogłabyś sie wypowiedzieć czy wynik progesteronu w dniu crio 37 nmol/l to nie za niski poziom?
Koniczyna82 Ty jesteś obcykana w tych progesteronach czy mogłabyś sie wypowiedzieć czy wynik progesteronu w dniun crio 37 nmol/l to nie za niski poziom?
Ja żaden expert nie jestem, mogę tylko powiedzieć ze 37nmol/l to tyle co 12 ng/ml ...co dla mnie mało by było już na etapie transferu. Aczkolwiek mój pierwszy lekarz prowadzacy uważał ze ten poziom jest ok.

W Novum jak ostatnio z lekarka rozmawiałam jedna przez telefon na dyżurze to mówiła ze lubia żeby koło 30 dnia po transferze był koło 100nmol/ ml.

Nie wiem jakie leki ma osoba o która pytasz (bo z tego co pamietam ty teraz podchodzisz do crio, prawda?) ale ja bym pewnie do lekarza uderzała się dopytac i pewnie prolutex bym chciała dodać szybciutko. Mimo ze w tabelach mieścinie ten prg na dolnej grańicy skali pierwszego trymestru...

Edit
Jak by co pomyliłam się czytając post Sroki, myślałam ze mowa o prg nie w dniu transferu a w miesiąc po. Pare postów niżej wyjasniląm
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczynki za wsparcie. Siłę znajdę. Musze! Tylko nie mam pojęcia ci robić.
Nie wiem czy zostać w tej samej klinice inv wro. Czy szukać gdzieś indziej. Czy robić jakieś badania jeszcze. Konsultować coś z kimś. Chciałabym zrobić co tylko się da przed następna procedura. Doradźcie coś proszę.
Jodzia które to in vitro? Amh nie jest złe, ile miałaś zarodków nasienie ok? Ja pierd....Jodzia popatrz na gosie na missis w tej grze cześciej zdaża się porażka i na nią trzeba się przygotować. Teraz dziewczyny polecają katowice albo novum, odpocznij i za trzy miesiące ruszaj bo szkoda czasu jesteś po 35?
 
coś się zmieniło z płcią?

@zylwia ja tam się nie znam , ale koleżanka osatnio miala tak ze 2 lekarzy i każdy co innego co do płci mówił- smiejemy się , ze tak czy siak wiadomo co bedzie: albo chłopiec albo dziewczynka ;) A co u Ciebie nify co innego i usg co innego ?

Nic sie nie zmieniło mam nadzieję ale coraz więcej dziewczyn na fejsie na sierpniowych mamusiach w 30tc dowiaduje się, że płeć się zmieniła :laugh2: I tak się zaczęłam stresować :laugh2: I poza tym już od wielu osób codziennie słyszę , że napewno chłopiec bo za ladnie wyglądam i to nie mozliwe:laugh2:
 
Dzięki dziewczynki za wsparcie. Siłę znajdę. Musze! Tylko nie mam pojęcia ci robić.
Nie wiem czy zostać w tej samej klinice inv wro. Czy szukać gdzieś indziej. Czy robić jakieś badania jeszcze. Konsultować coś z kimś. Chciałabym zrobić co tylko się da przed następna procedura. Doradźcie coś proszę.
Jodzia ja nie z Twoich okolic ale ściskam bardzo mocno. Odpuść dziś a od jutra zbieraj sile. Ja bym poszła tam gdzie maja naprawdę dobre laboratorium. Nawet jak by trzeba było dojeżdżać. A Twoja klinika kilkakrotnie mnie zraziła. Może nie powinnam tak mówić bo pewnie tam tez są fajni lekarze jacyś ale ogolnie już kilkakrotnie jak jestem na forom mocno mi ta klinika podpadła, nie lubię i już.
 
Ja żaden expert nie jestem, mogę tylko powiedzieć ze 37nmol/l to tyle co 12 ng/ml ...co dla mnie mało by było już na etapie transferu. Aczkolwiek mój pierwszy lekarz prowadzacy uważał ze ten poziom jest ok.

W Novum jak ostatnio z lekarka rozmawiałam jedna przez telefon na dyżurze to mówiła ze lubia żeby koło 30 dnia po transferze był koło 100nmol/ ml.

Nie wiem jakie leki ma osoba o która pytasz (bo z tego co pamietam ty teraz podchodzisz do crio, prawda?) ale ja bym pewnie do lekarza uderzała się dopytac i pewnie prolutex bym chciała dodać szybciutko. Mimo ze w tabelach mieścinie ten prg na dolnej grańicy skali pierwszego trymestru...
Ja dzis miałam crio i rano przed transferem zrobiłam progesteron i wyszedł wlasnie taki wynik. Mam 3x2 luteiny podjęzykowa i 3x1 Lutinus dopochwowo. Po atosibanie poszłam z tym wynikiem na wyjęcie wenflonu i te panie dzwoniły do labo zapytać o ten wynik i one powiedziały ze niski jest i ufałam sie na górę do dr na konsultacje tego wyniku i decyzja o przepisaniu wlasnie prolutexu. Wiec chyba dobrze wyszło ze wzięłam jeszcze ten prolutex dodatkowo?
 
Dziewczyny jaka powinna być beta w 3 dniu po transferZe 5 dniowego blastka ? Jutro jadę na badania estradiol, progesteron i beta.
Najprawdopodobniej będzie negatywna nawet jeśli zarodek cały szczęśliwy właśnie się w ciebie wczepia. To takie weryfikacje co sobie niektóre kliniki robią, w ogóle mie przejmuj się ta beta
 
reklama
Ja dzis miałam crio i rano przed transferem zrobiłam progesteron i wyszedł wlasnie taki wynik. Mam 3x2 luteiny podjęzykowa i 3x1 Lutinus dopochwowo. Po atosibanie poszłam z tym wynikiem na wyjęcie wenflonu i te panie dzwoniły do labo zapytać o ten wynik i one powiedziały ze niski jest i ufałam sie na górę do dr na konsultacje tego wyniku i decyzja o przepisaniu wlasnie prolutexu. Wiec chyba dobrze wyszło ze wzięłam jeszcze ten prolutex dodatkowo?
Srocżko źle przeczytałam. Prżepraszam, to z gorąca, zrozumiałam ze to 37 dzien cyklu...
Aż sprawdzałam czy dobrze pamietam ze ty na crio czekasz a piszesz o kims innym

Jak dopiero mialas transfer to się nie denerwuj, po prolutexie na pewno zaraz podskoczy. A w mojej pierwszej klinice mój były doktor by nawet tego prolutexu by nie dał bo on uważa ze jaj jest 10 to jest ok...
z czym ja się nie zgadzam, bardzo dobrze ze prolutex dostałaś

Powtórz za jakieś 3 dni może ten poziom

No i kciuki wielkie!!!
 
Do góry