reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przed chwilą dzwonili z labo, ostatni zarodek nie wyglądał dobrze morfologicznie więc kuźwa nie mam nic...mam tylko jedną blastkę w sobie, modlę się żeby przetwała. Zryczałam się jak cholera, ogólnie jestem w ciemnej dupie...i już nie mam na nic sił!!!!
mam to samo tylko skarbusia w sobie - nie panikuj! będzie dobrze- stres Wam nie potrzebny
 
Odebrałam wynik bety. <1.2.
Jestem załamana. Cała procedura do niczego. Zero mrozaczkow. Wszystko trzeba zaczynać od nowa. Nie wiem czy znajdę na to siłę.
@Jodzia - pokrzycz sobie , popłacz , walnij nielubianego sąsiada - dziś możesz - a potem popraw koronę , wypnij cyc do przodu i przed siebie . Siłę znajdziesz !
 
Ja jestem popsuta. Mam niskie amh 1.3. Mutacje mthfr i pai. Ma niski progesteron w drugiej fazie cyklu.
Reszta badań nie jest zła.
Nigdy nawet nie widzialam cienia drugiej kreski na teście.
Ja nie wiem co mam teraz robić. Czy szukać przyczyn. Robić badania jakies. Udać się do Pasikonika i tam szukać przyczyn.
Zmieniać klinikę. ..
Nie wiem, po prostu nie wiem.
@Jodzia kobieto jaka popsuta , nie wolno Ci tak nawet myśleć - do dooopy nakope za takie gadanie. Z takim amh - będziesz w ciazy !!!! Moje zdanie - jedź do Pasikonia - my tak zrobilismy po 1 nieudanym : zmiana kliniki i Pasikonik. Też nigdy w ciazy nie bylam - ale będę !!!! I Ty też bedziesz !!!! I Wszystkie będziemy !!!!!
 
Dzięki dziewczynki za wsparcie. Siłę znajdę. Musze! Tylko nie mam pojęcia ci robić.
Nie wiem czy zostać w tej samej klinice inv wro. Czy szukać gdzieś indziej. Czy robić jakieś badania jeszcze. Konsultować coś z kimś. Chciałabym zrobić co tylko się da przed następna procedura. Doradźcie coś proszę.
 
Same córeczki będą i wysysają z nas piękno :D taka jest moja teoria i juz :D

Heh tylko, że ja nie w ciąży ani nie po transferze, więc nie wiem co ze mnie to piękno wysysa ;)

Beta 14dpt 1448.0 cudzie trwaj ❤❤
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3

Odebrałam wynik bety. <1.2.
Jestem załamana. Cała procedura do niczego. Zero mrozaczkow. Wszystko trzeba zaczynać od nowa. Nie wiem czy znajdę na to siłę.
Tak mi przykro!!!!

Ja jestem popsuta. Mam niskie amh 1.3. Mutacje mthfr i pai. Ma niski progesteron w drugiej fazie cyklu.
Reszta badań nie jest zła.
Nigdy nawet nie widzialam cienia drugiej kreski na teście.
Ja nie wiem co mam teraz robić. Czy szukać przyczyn. Robić badania jakies. Udać się do Pasikonika i tam szukać przyczyn.
Zmieniać klinikę. ..
Nie wiem, po prostu nie wiem.
Kochana! ale jaka popsuta?! AMH dobre, a na pai heparyna i po kłopocie! MTHFr to podobno w ogóle ściema koncernów farmaceutycznych, żeby sprzedawać droższy folian.
Ja mam amh 1,8 co na mój wiek jest słabe, endometriozę III stopnia, pai1, mthfr, zespół antyfosfolipidowy i jeszcze nakopane w immunologii trochę. To jest dopiero bycie zepsutym :)
 
Dziewczyny na jakiej wielkosci jajcach dostawalyscie zastrzyk w dupe z hCG? Bo ja mialam w sobote dosc spore - miedzy 14 a 18 mm a stoperke dostalam dopiero w niedziele... Nie martwilam sie tyk wczesniej ale znalazlam na jakims forum ze to sa juz duze jaja i moga popekac przed zastrzykiem hamujacym :( Niektorym dziewczynom przepadla punkcja przez to :( Spotkalyscie sie z czyms takim?
Nigdy nie mialam zadnego zastrzyku w dupe. A jajka mialam wiekszw od Ciebie na ostarnim podgladzie przed punkcja
 
reklama
Do góry