reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny Moje Drogie,może któraś będzie się orientowała jak to wygląda. Właśnie dzisiaj się dowiedzieliśmy,że likwidują oddział naszej firmy w Polsce i z początekiem grudnia wygasają nasze umowy (miałam na czas nieokreślony). Mieliśmy mieć podejśc
Dziewczyny Moje Drogie,może któraś będzie się orientowała jak to wygląda. Właśnie dzisiaj się dowiedzieliśmy,że likwidują oddział naszej firmy w Polsce i z początekiem grudnia wygasają nasze umowy (miałam na czas nieokreślony). Mieliśmy mieć podejście do crio w lipcu,ale nie wiem co w tym wypadku. Jeśli zajdę hipotetecznie w ciążę,a firma przestanie istnieć w grudniu...Ja piernicze,zawsze coś,nie mogłam się tego crio doczekać,a teraz nie wiem czy wszystko się znów nie przedłuży dopóki nie znajdę nowej pracy.
Mam identyczna prawie sytuacje. Jestem na etapie dowiadywania sie co i jak.
 
Hej Dziewczyny, ja już po transferze. Czekam pod gabinetem jeszcze na wizytę. Jestem ciekawa jakie były te moje zarodeczki po rozmrożeniu. Moje ostatnie Rybeczki, oby zostały już ze mną. [emoji7][emoji7][emoji7] najlepiej obydwa.
Myslami jestesmy z Toba i Twoimi maluszkami [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji110] [emoji110]
 
@Jodzia kobieto jaka popsuta , nie wolno Ci tak nawet myśleć - do dooopy nakope za takie gadanie. Z takim amh - będziesz w ciazy !!!! Moje zdanie - jedź do Pasikonia - my tak zrobilismy po 1 nieudanym : zmiana kliniki i Pasikonik. Też nigdy w ciazy nie bylam - ale będę !!!! I Ty też bedziesz !!!! I Wszystkie będziemy !!!!!
Dziekuje bardzo za cieple slowa i wsparcie. A gdzie byłaś i na jaka klinikę zmieniłaś?
 
Beta 14dpt 1448.0 cudzie trwaj ❤❤
Super :) moja była podobna,zaglądam tu rzadko wiem ze długo starasz się o dzieciątko i w końcu wyszło za tym nastym razem i się udało. 3 mam kciuki i na pewno jest dobrze tylko żeby teraz szybko zleciało i żebyś tuliła maleństwo/maleństwa za te 8 miesięcy. Mi się udało za pierwszym razem i mój syn za 5 dni kończy 3 miesiące, jedni mają szczęście szybciej ,inni troszkę pozniej. Tylko się cieszyć :)
 
reklama
Do góry