reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@chlopkers Kochana ✊✊ za wizyte :) samych dobrych wiadomości i czekamy na zielone światło! ❤
@Justin87 Kochana to jest Wasz czas ! ✊✊ za owocny przelot do bazy ! Zaciskaj mocno nóżki ! ❤
@Jodzia kochana ✊✊ za bete ! Za piękna ciążowa betę! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE :*

PONAWIAM PROŚBĘ:
Jest jakaś chętna dziewczyna do prowadzenia kalendarza ?
:)

Nie chciałabym sama prosić kogoś A szkoda żeby kalendarz przepadł.. fajnie żeby był to ktoś z końca kalendarza żeby nie zmieniać się co chwilę :)
 
reklama
@chlopkers Kochana [emoji110][emoji110] za wizyte :) samych dobrych wiadomości i czekamy na zielone światło! [emoji173]
@Justin87 Kochana to jest Wasz czas ! [emoji110][emoji110] za owocny przelot do bazy ! Zaciskaj mocno nóżki ! [emoji173]
@Jodzia kochana [emoji110][emoji110] za bete ! Za piękna ciążowa betę! [emoji173]

MIŁEGO DNIA KOCHANE :*

PONAWIAM PROŚBĘ:
Jest jakaś chętna dziewczyna do prowadzenia kalendarza ?
:)

Nie chciałabym sama prosić kogoś A szkoda żeby kalendarz przepadł.. fajnie żeby był to ktoś z końca kalendarza żeby nie zmieniać się co chwilę :)
Dziekuje [emoji5] wizyta dopiero o 15.20, dam znac po.
Jesli o mnie chodzi to kurcze nie mam teraz opcji ogarniac kalendarza [emoji52] Kiepsko u mnie z czasem, zazwyczaj nie jestem na biezaco, tylko nadrabiam forum po dluzszych przerwach. Moze znajdzie sie ktoras z nas, aktualnie nieczynna zawodowo, ktora by to ogarnela? [emoji4]
 
Ja jak sie pytalam mojego czy widzial jak maluchy spadaja to tylko powiedzial ze widzial jakby igle na monitorze
No mowie inny mozg normalnie :D
Mój był na tych ostatnich 2 transferach z Novum bo w invimed panowie nie wchodzą. No i jakoś bez szły, mówi ze on nic w tym monitorze nie widzi, jakieś plamy. Usg na tym etapie a nawet jak jest już pecherzyk jakoś go nie rajcuje, mówi ze dla niego ważna info ze jest dobrze ale gapić się w te plamy potrzeby nie ma i jakoś tego nie czuje ;)
 
Mój był na tych ostatnich 2 transferach z Novum bo w invimed panowie nie wchodzą. No i jakoś bez szły, mówi ze on nic w tym monitorze nie widzi, jakieś plamy. Usg na tym etapie a nawet jak jest już pecherzyk jakoś go nie rajcuje, mówi ze dla niego ważna info ze jest dobrze ale gapić się w te plamy potrzeby nie ma i jakoś tego nie czuje ;)
A mój bardzo się ucieszył, że mógł widzieć... myślę, że dzięki temu bardziej teraz się angażuje i dba o nas :) była dla niego magia chwili
 
Dziekuje [emoji5] wizyta dopiero o 15.20, dam znac po.
Jesli o mnie chodzi to kurcze nie mam teraz opcji ogarniac kalendarza [emoji52] Kiepsko u mnie z czasem, zazwyczaj nie jestem na biezaco, tylko nadrabiam forum po dluzszych przerwach. Moze znajdzie sie ktoras z nas, aktualnie nieczynna zawodowo, ktora by to ogarnela? [emoji4]
No właśnie dlatego bym wolała jakaś dobra duszyczke , która lezakuje na zwolnieniu bo by ciężko było pracującej ogarnąć kalendarz :) ale dziękuję za chęci Kochana ❤
 
A mój bardzo się ucieszył, że mógł widzieć... myślę, że dzięki temu bardziej teraz się angażuje i dba o nas :) była dla niego magia chwili
Mój właśnie się przyznał ze Sorki, jakoś dla niego agiczne to nie jest bo on nic a nic nie widział ;) Ale chciał ze mną jeździć ze mną bo widział ze mi pomaga jak jest. Po paru transferach nie udanych mam syndrom stresu pourazowego jak do klinik wchodzę i jestem taka trochę w szoku. Uspokajała mnie jego obecność
 
Mój właśnie się przyznał ze Sorki, jakoś dla niego agiczne to nie jest bo on nic a nic nie widział ;) Ale chciał ze mną jeździć ze mną bo widział ze mi pomaga jak jest. Po paru transferach nie udanych mam syndrom stresu pourazowego jak do klinik wchodzę i jestem taka trochę w szoku. Uspokajała mnie jego obecność
brzmi poważnie warto skorzystać z pomocy psychologa w takim razie... mąż może łagodzić stres, ale nie usunie go a szkoda potem z konsekwencjami się bujać
 
reklama
adansonia hej :) przeczytałam twój post . Jesteśmy z mężem na etapie badań i chcemy wziąść metode in vitro 2+1 metoda IMSI . Wiesz cos więcej na ten tamet . Gyncentrum Katowiced
Ja własnie wykupiłam z M ten pakiet :) wydaje mi sie najkorzystniejszy. Dr G tez go nam polecal. Wizyty, podstawowe badania prog. I estr. Sa w cenie, zapłodnienie i transfer w cenie. Palcisz za nadprogramowe badania, kleje, banki.
 
Do góry