reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cudowni są! Nie mogę się napatrzeć!!! :-D
Jakbym umiala wstawiac serduszka to bym wstawila chyba ze 100!
Oj tak całuję i dziękuję za nich dzień w dzień [emoji173] i nie umiem sobie wyobrazić że decydujemy się na jeden zarodek i jest z nami albo OLIWIA albo FILIP cieszę się że mam ich obu jednocześnie. I mimo tego że jestem z nimi całe dnie sama nie czuje zmęczenia i nie jest mi ciężko.. Ich uśmiechy wynagradzaja wszystko co złe!!!
 
reklama
A ty tez bylas po lekach od dr P.? Przepraszam, ale tyle tutaj historii ze nie pamietam wszystkiego
Tak. Po intralipidzie 3 wlewach, accofilu, małej dawce encortonu.
I zaleceniu żeby nie robić u mnie na razie scratchingow przed transferem a miałam często wcześniej bo N K mam podwyższone.

Silniejszej immunosupresji nie było mi trzeba.
 
No już teraz się raczej nie podzieli nasza mała 2,5cm fasolka :-) No chyba,że kolejny zarodeczek mrozak za jakiś czas :-)
U tej klientki znaleźli drugi zarodek po paru tygodniach w klinice. Wcześniej lekarze zmiejscowi nie zauważyli ;) Bo ona na inny kontynent na in vitro latała, w dość mało nowoczesnym jeśli o medycynę kraju mieszka na codzień :D
 
Myslisz ze sama moge go wlaczyc? Czy poczekac na wizyte jutrzejsza juz? No ja to jak bym okres miala normalnie [emoji4]
No co ty, sama nie wlaczaj, bo bedzie za wczesnie - bierzesz tyle dni wczesniej ole dni ma zarodek. Jesli tak mocno krwawisz to hmmm... moze nie podchodz w tym cyklu? Dziwna sprawa. Ja mialam raczej krew ze sluzem, nie jakos bardzo duzo, ale wkladke musialam miec.
 
No co ty, sama nie wlaczaj, bo bedzie za wczesnie - bierzesz tyle dni wczesniej ole dni ma zarodek. Jesli tak mocno krwawisz to hmmm... moze nie podchodz w tym cyklu? Dziwna sprawa. Ja mialam raczej krew ze sluzem, nie jakos bardzo duzo, ale wkladke musialam miec.
Ja podpaske. Wkladka to za malo. Zobaczymy co ginek jutro powie
 
reklama
Do góry