reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun bądź dobrej myśli
yes2.gif
minęło dopiero trzy dni, nie martw się na pewno się udało!
Ja mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
 
Lawendowy sen to masz fluidki dziewczęce: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Fusun nie uprawiaj tu czarnowidztwa - to moja domena. Ty masz tu tryskać optymizmem. Tu proszę na ten tychmiast poprawić się!!
 
Dziewczynki ja sie nie odzywam ostatnio,bo szykuje sie do powrotu do domu:tak:lece jutro. juz sie jakos otrzasnelam.do nowego roku mam troche czasu,zeby nabrac sily i naladowac akumulatory na dalsza walke.ciezko sie jakos z tym wszystkim pogodzic:-(.Dziewczynki gratuluje wszystkim,ktorym sie udalo i trzymam mocno kciuki za cala reszte.Pozdrowki
 
Wybaczcie, że się narzucam ale właśnie miałam telefon. Pani pogratulowała i kazała iść za tydzień do lekarza. Tak więc w czwartek lub piątek idę na wizytę i muszę dostać zdjęcia, żeby do Invicty przesłać. Po prostu szaleje...
 
reklama
Do góry