reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Elcia nie mam już siły jeździć. Na szczęście mój lekarz współpracuje z Invictą i mogę iść tak samo do niego jak i do nich. Zamiast brać urlopu i robić 400km pójdę na miejscu do lekarza nie tracąc urlopu.
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam za mój nastrój, nie powinnam się z nim uzewnętrzniać i psuć Wam pozytywnego nastawienia. Sorry... Elcia ja nie mam kilku weryfikacji, mam tylko bete zrobić 22.10 (to będzie 14 dpt) Myślicie,ze mogę zrobić szybciej? Kiedy, żeby był wiarygodny?
 
pewnie Fusun jak wytrzymasz do tego czasu to czekaj ja bym na twoim miejscu zrobiła juz w pon. to bedzie u ciebie 8dpt? i juz powinno coś być widać:-) a skąd jesteś i jaką klinike wybrałaś?
 
Ostatnia edycja:
Fusun ja robiłam bete w 3 dobie po transferze a potem w siódmej i dziesiątej. W siódmej już była podwyższona beta więc cos sugerowało. Może powinnaś iść w 7 dobie.
 
hej dziewczyny jutro jade do gabinetu doktora K. z Invimedu aby przeanalizowal mój przypadek :( Caly czas nie moge dojsc do siebie po porazce.. nie chce sie zyc tymbardziej po tym jak moja dr zasugerowala ze moze z moimi komorkami cos nie tak!!!! nie dam jej sobie tego wmówic.. Gratuluje wam wszystkim.. nie wiem czy ja kiedykolwiek doczekam sie tego momentu.. Zaczyna mi to rujnowac zycie gdyz moj M zaczyna miec dosc tefo IVF...nie chce juz brac nawet suplementow bo twierdzi ze nic to nie daje.. Mam wypisane zlecenie na badanie immunologiczne i powtorke AMH.. wlutym mialam 1.4 czyzby moglo duzo spasc przez pol roku?? jestem zalamana i caly czas mysle jak wygrac tą nierówną walke. Wszystkie pobrane 7 komorek sie zaplodnilo 3 przetrwaly do blastocysty wiec jak ona moze zwalac na moje komórki! nie mam juz jajowodów a teraz probuja mi wcisnąć kolejną okropną diagnoze????? ja dalej lykam suplementy i kwas foliowy. w grudnou probuje dalej chocby mialo sie udac za 5, 6 razem... chyba ze sie rozwiode wczesniej :-( Nie wiedzialam ze na jedna osobe moze spasc tyle bolu w jednym roku! niech on juz sie konczy....
 
Krolowa - Wielkie ratulacje bliźniakowej betki!!!!

Aduś, nie wiem jak Cię pocieszyc, bo żadne słowa nie sa w stanie sprawic byś poczula sie lepiej. Bierz suplementy. Twoje lata starań musza zostać wynarodzone. Nie poddawaj się kochana!
 
Aduś, bardzo dobra decyzja. Dr K. to konkretny lekarz, który powie Ci co i jak i nie będzie owijał w bawełnę. I tę szczerość cenię u niego najbardziej.
Musisz być silna i jeszcze męża ciągnąć za uszy do góry. Wiem, że czasami brakuje sił, ale wierzę, że Twoje cierpienie zostanie Ci w końcu wynagrodzone.
Trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizytę i daj znać, co powiedział dr K.

Wysyłam Ci garść pozytywnej energii. Przekaż ja dalej, mężowi.

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_9-zdjecia-na-tablicy_1372773.jpg
 
reklama
Do góry