reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Melduję się po USG, mój mały skarb ma już 3 cm :), serducho bijeb167, strasznie smiesznie machał rękoma i nogami:), od transferu mi wychodzi 10tc 6d, a na USG było, że to 9 tc6d- czy to w porządku? Bo lekarz twierdził, że to w porządku, ale mi się coś nie zgadza. 15 kwietnia miałam transfer 5dniowej blastki
Ja liczę i liczę i nie wiem czy dobrze liczę bo dopiero z pracy wróciłam. Ale mi wychodzi ze dziś 10+0 jeśli transfer blastki 15 kwietnia. Bo liczy się ukończone tygodnie. Czyli wszystko oki
 
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...
I widzisz?! a tak sie martwilas :) Ciesze sie bardzo i gratuluje :)
 
Ja pierdo...lę jak się kur... CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BUZIOLE Koniczynko i juz się nie stresuj ;D
:*
 
reklama
Czyli ta pierwsza wizyta w klinice tez u Ciebie wypada po 8tc? Bo wcześniej nie byłaś w klinice ?
Mialam być tydzień temu ale wyjeżdżałam. I miałam już usg wcześniej pęcherzykowe u mojego gina zrobione. W aNovum kazali na wyjeździe usg zrobić to poszłam i była lipa. Wróciłam, poroniłam od razu do mojego gina i znalazł zarodek. Do Novum idę właściwie żeby się upewnić co do leków jak z nich schodzic żeby dr ustaliła, wcale nie wiem czy będę usg robić. Trochę za często ostatnio mam, nie wiem czy powinnam.
 
Do góry