reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja tez proszę o instrukcje, z mięsem nie robiłam jeszcze :)
Ja gotuje lopatke z marchewka, pietruszka i ew. Selerem. Na kg lopatki tak ze 2 marchewki, pietruszka i kawałeczek selera. Potem wszystko miele łącznie z marchewka, pietruszka i selerem. Nie daje juz cebulki tylko jajko, sol, pieprz i wywar. To jest moj ulubiony farsz. Zniw musze narobic pierogow
 
reklama
To już wiem. Jak bylam piekna i mloda:laugh2: to jezdzilo sie na kolonie i wlasnie zatrzymywalismy sie na obiad w czechach lub na Słowacji i kiedyś sobie to kupilam a ze ja musze.se zawsze gebe na ful wypchac to bym sie tym udusila bo tego sie pogryzc nie dalo:) oczywiście nie raz robie taki serek.w domu tylko nie taki gruby plaster-tam ze 2 cm byli jak nic. I fakt jest to pycha:rofl2:
Ale to chyba dobre co??
 
Ja gotuje lopatke z marchewka, pietruszka i ew. Selerem. Na kg lopatki tak ze 2 marchewki, pietruszka i kawałeczek selera. Potem wszystko miele łącznie z marchewka, pietruszka i selerem. Nie daje juz cebulki tylko jajko, sol, pieprz i wywar. To jest moj ulubiony farsz. Zniw musze narobic pierogow
Ja ostatnio strasznie mam chęć zrobić takie chińskie pierożki z pary. Są przepyszne.... ale oni chyba daja surowe mieso do tego i dopiero na pare. Robiłaś może?
 
Ja mialam.jeszcze najgorzej przed ospa bo gdzies tydzieb wczesniej nie moglam nic jesc, jedynie jablka mi.wchodzily i jak bylo dobrze ti ze 2 na dzień zjadlam i potem tak mnie naviagalo i zolcia wymiotowalam. Dzięki ciazy wien co to znaczy wstret di jedzenia. Ja kocham makaron,kiedys zjadlam pol kg swiderkow z jednym talerzen pomidorowej i jeszcze zupy mi.zostało a w tym czasie nawey na reklamy makaronu mie moglam patrzec. Co ciekawe mowilam o tym na szkole rodzenia i mi babka powiedziala ze moze to oznaczac ze nie toleruje glutenu.
Jeszcze w zeszłym tygodniu mogłam wszystko jeść i to takie mieszanki wymyśliłam. A od dziś to już kaplica. Dziewczyny piszą o pierogach, serach itd... a mi od samego czytania niedobrze...
 
To je zaj...e:) ale ja to mialam podane z ziemniakami i warzywami a nie w takiej wersji jak dziewczyny pisza z fryrkami i sosem. Ich wersja zdecydowanie lepiej brzmi dla brzuszka:)
Ty też w invicta? Ja również w sobotę mam transfer, wczoraj pick-up i już się denerwuję ile jest tych pęcherzów i czy w ogóle sar, pisałam do moje opiekunki i mi powiedziała że jutro laboratorium ma się ze mną skontaktować, brrr boję się
 
Ja ostatnio strasznie mam chęć zrobić takie chińskie pierożki z pary. Są przepyszne.... ale oni chyba daja surowe mieso do tego i dopiero na pare. Robiłaś może?
Czegos takiego nie robilam.nigdy. tez pielmieni(nie wiem jak.sie to pisze) sa z surowym miesem chyba z baranina i rosolkiem-tez mnie to ciekawi ale baraniny nie lubie
 
reklama
Do góry