reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fiu fiu a ja tu sie zastanawiam czy ktos w Olsztynie w takim razie wystawi mi zla na podstawie samej bety bo do pracy nie chcem wracac a tak caly miesiac jeszcze od rodzinnego ciagnac. Choc ma propozycje zwolnienia od znajomej psychiatry
No ale wolalabym ginekologiczne
Ginekolog chciał mi wystawić od razu po transferze, ale zwykle. Ciążowe dopiero po założeniu karty ciąży
 
reklama
Zadzwoń do kliniki że potrzebujesz L4, niech Ci wystawią i prześlą pocztą.
Nie chcem zla z kliniki ja ptacuje w szpitalu juz przy 3 poprzednich probach wszystko sie rozchodzilo po calym.szpitalu. nie zebym sie tego wstydzila bo ja sie nie kryje z tym ze podchodze do ivf ale wole uniknac niepotrzebnych plotek wsrod 900 pracownikow. No ale jak nie bedzie wyjscia to tak zrobie
 
@adansonia a to Twój pierwszy cykl sztuczny?
Ja to juz przestalam zwracac uwage na to co i kiedy mnie boli bo teraz niby 3 miesiace zadnych cukierkow nie biore, a nagle w srodku cyklu bole jak na @.
Mieszaja w organizmach te hormony. Bo o mojej cerze to nawet nie wspomne.
Będzie dobrze!!!!
 
Dziewczyny, ale się fatalnie czuje :oo:
Mdłości mam non stop, nie ma chwili spokoju. Już nawet z łóżka nie mam siły wstawać. Czy myślicie, że bez konsultacji z lekarzem mogłabym brać czopki przeciwwymiotne czy jakoś tak? Koleżanka chce mnie potraktować, ale nie wiem..? Zresztą jak ja nie wymiotuję to nie wiem czy pomogą...
Mnie mdlilo do 13tyg, nie wymiotowalam, mialam tylko mdlosci i zawroty glowy. Jedz czesto i malo, migdaly pomagaja, woda z cytyna i imbirem swiezym. Jesli nie wymiotujesz to.czopki odpusc.
To chwilowy stan, a mdlosci to objaw zdrowej ciazy wiec ciesz sie [emoji4]
 
Idz jutro, bedziesz spokojniejsza :) a potem w piatunio i bedziesz miec spokojny weekendzik. Jak tak ladnie rosnie to pod koniec nastepnego tygodnia umawiaj sie na pecherzykowa :)
No widzosz ale dzis masz wzrost za 2 dni :) oby tak dalej roslo i zostaly oba bable Oliwia i wstepnie Marcel albo Oliwia i Lena ;)
Hehe wiesz jak sie czekalo 7 lat na pozytywna bete to teraz moge codziennie 20 zl wydawac zeby sie cieszyc
Cudzie trwaj
 
Gruby plaster żółtego sera, panierowany i smażony na głębokim tłuszczu:biggrin2: Do tego frytki i taki sos na bazie majonezu:rofl2: 2 kg idzie po tym w dupkę, ale co tam, raz się żyje:-D
To już wiem. Jak bylam piekna i mloda:laugh2: to jezdzilo sie na kolonie i wlasnie zatrzymywalismy sie na obiad w czechach lub na Słowacji i kiedyś sobie to kupilam a ze ja musze.se zawsze gebe na ful wypchac to bym sie tym udusila bo tego sie pogryzc nie dalo:) oczywiście nie raz robie taki serek.w domu tylko nie taki gruby plaster-tam ze 2 cm byli jak nic. I fakt jest to pycha:rofl2:
 
reklama
Dziewczyny, ale się fatalnie czuje :oo:
Mdłości mam non stop, nie ma chwili spokoju. Już nawet z łóżka nie mam siły wstawać. Czy myślicie, że bez konsultacji z lekarzem mogłabym brać czopki przeciwwymiotne czy jakoś tak? Koleżanka chce mnie potraktować, ale nie wiem..? Zresztą jak ja nie wymiotuję to nie wiem czy pomogą...
A mogę zapytać od kiedy masz mdłości?
 
Do góry