reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Koniczyna82 kochana. Nie moglas mi bardziej poprawic dnia. To po prostu niesamowite jak Cie Twoj maly babel zaskoczyl. Ciesze sie z calego calego serca!

@gosia321 rownie cudowne wiesci! Wspaniale! [emoji173]

@Justin87 czekam z nieciepliwoscia i zaciskam kciuki!

@adansonia wiem ze sie denerwujesz ale ciesze sie ze masz zielone swiatlo.
Dzięki kochana ale nastroje mieszane. Po tym esteofenie boli mnie dół brzucha...
 
reklama
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...
Ooooo czaaaaaad!!!! Jak ja sie ciesze!!! Moze w piatek siena schowal w kaciku i skubaniutki napedzil nam tu wszystkim stracha! Ojejciu suuuuper!!!!!!
 
Niestety nie, klasyka. Mięso z łopatki, albo karkówki cebula zesmazona rosół. Doprawiam i gotowe.

Ale zrobię takie jak piszesz. Mielisz wszystko razem? Muszę spróbować. Na codzien pracuje w restauracji i dużo kombinuje, to może być ciekawe.

A jadlyscie pomidorowa z kasza gryczana? OOOOooo kocham [emoji173]
nigdy nie robiłam pierogów... jakże rosół??? bo ja myślałam że tylko mieso podpiec z cebulką :(
 
@Koniczyna82 kochana. Nie moglas mi bardziej poprawic dnia. To po prostu niesamowite jak Cie Twoj maly babel zaskoczyl. Ciesze sie z calego calego serca!

@gosia321 rownie cudowne wiesci! Wspaniale! [emoji173]

@Justin87 czekam z nieciepliwoscia i zaciskam kciuki!

@adansonia wiem ze sie denerwujesz ale ciesze sie ze masz zielone swiatlo.
Ja też już się trochę niecierpliwię. ;-)
 
Fiu fiu a ja tu sie zastanawiam czy ktos w Olsztynie w takim razie wystawi mi zla na podstawie samej bety bo do pracy nie chcem wracac a tak caly miesiac jeszcze od rodzinnego ciagnac. Choc ma propozycje zwolnienia od znajomej psychiatry
No ale wolalabym ginekologiczne

Zadzwoń do kliniki że potrzebujesz L4, niech Ci wystawią i prześlą pocztą.
 
nigdy nie robiłam pierogów... jakże rosół??? bo ja myślałam że tylko mieso podpiec z cebulką :(
Mięso gotuję do miękkości, miele. Ten bulion z mięsem doprawiam już.
Cebulkę zesmazam na masełku+trochę oleju.
Do ugotowanego, zmielonego mięsa dodaje cebulę, rosół z ugotowanego mięsa, doprawiam do smaku.
Lepiej pierogi [emoji2]

Mięso nie może być suche. Musi być mokre.
 
reklama
Dziewczyny, ale się fatalnie czuje :oo:
Mdłości mam non stop, nie ma chwili spokoju. Już nawet z łóżka nie mam siły wstawać. Czy myślicie, że bez konsultacji z lekarzem mogłabym brać czopki przeciwwymiotne czy jakoś tak? Koleżanka chce mnie potraktować, ale nie wiem..? Zresztą jak ja nie wymiotuję to nie wiem czy pomogą...
 
Do góry