reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja leciałam w 20tc. 5h więc starałam się dużo ruszać (chodzić, kiwać, kręcić stopami) bo mi i przed ciążą nogi puchły. I dr na wszelki wypadek zaleciła od 3 dnia przed wylotem do 3 dnia po powrocie jeść acard. I kierunek europa (turcja, egipt itp odpadały ze wzgledu na inną florę bakteryjną i jakość świadczeń medycznych w razie w). Ale to lekarz musi dać Ci zielone światło.
Dzięki!!! Kierunek Europa,ale nadal się obawiam.Jak się coś stanie,to będę się obwiniać do końca życia.Przegadam jeszcze z lekarzem
 
reklama
Melduje sie krotko, brzuchol nadal boli. Najgorsze jest wstawanie i chodzenie.

Embriolodzy dzwonili do M. Pobrano 15 jajek, ale tylko 7, ewentualnie 8 sie zaplodnilo. Jestem troche sfrustrowana, bo reszta sie rzekomo nie nadawala. Czyli chyba nie tylko kiepskie nasienie, ale pewnie jakosc jajek. Musze w domu zerknac ile bylo przy pierwszej punkcji. Troche mi humor spadl. Teraz kurcze boje sie o to, ile w ogole zostanie z nich :(
Musisz być dobrej myśli, mi z 13 pobranych nadawało się 8 a przetrwało 6,także ✊✊✊za to żeby wszystkie dały radę :-) :)
 
Ale nas będzie do testowania bety

Będąc w ciąży można powiedzieć że się nie zgadzasz przechodzic przez bramki wtedy ręczny wykrywaczem sprawdzaja. W powietrzu jest promieniowanie jonizujace o wiele większe niż na ziemi, które nie jest obojętne dla organizmu. Poza tym zmiany cisnienia. Nie wiem. Ja to bym chyba nie ryzykował. Normalna zdrowa ciaza naturalna to ok. Ale po tym co my tu przechodzimy to wolałabym nie kusić losu. Ale to tylko moje odczucia.

Kurcze emotki mi się nie wyświetlają :-/
No właśnie jakoś podobnie czuję.Teraz na siebie uważam, a wyjazd służbowy to zawsze tylko praca.Jak dziecku coś sie stanie,to bedzie to tylko moja odpowiedzialność,pracodawcy to obojętne...
 
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...
Tak bardzo się cieszę. :-* oby już wszystko było pięknie i bez nerwów. :)
 
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...
Aaaaaaa noi widzisz?kurcze ja nie wiem co za lekarz robił Ci tamto usg , może sprzęt kiepski? Wierzyłam w Twoją dzidzię i cieszę się razem z Tobą :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...

Hahhahah trzeba nam wierzyć! ;)))) dzieciaczek śpioszek i tyle
 
reklama
Do góry