reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Melduje sie krotko, brzuchol nadal boli. Najgorsze jest wstawanie i chodzenie.

Embriolodzy dzwonili do M. Pobrano 15 jajek, ale tylko 7, ewentualnie 8 sie zaplodnilo. Jestem troche sfrustrowana, bo reszta sie rzekomo nie nadawala. Czyli chyba nie tylko kiepskie nasienie, ale pewnie jakosc jajek. Musze w domu zerknac ile bylo przy pierwszej punkcji. Troche mi humor spadl. Teraz kurcze boje sie o to, ile w ogole zostanie z nich :(
 
reklama
Melduje sie krotko, brzuchol nadal boli. Najgorsze jest wstawanir i chodzenie.

Embriolodzy dzwonili fo M. Pobrano 15 jajek, ale tylko 7, ewentualnie 8 sie zaplodnilo. Jestem troche sfrustrowana, bo reszta sie nie nadawala rzekomo. Czyli chyba nir tylko kirpskir nasienie, ale i jakosc jajek. Musze w domu zerknac ile bylo przy pierwszej punkcji. Troche mi humor spadl. Teraz kurcze boje sie o to, ile w ogole zostanie z nich :(
Podziwiam Cię. Mi też pobrano 15 sztuk. Przez pierwsze 4 dni było bardzo ciężko. Nie dostałam zwolnienia ale nie nadawalam się do pracy. Fakt, moja praca jest chodzaca więc nawet nie było mowy. Będzie dobrze, pięknie się zapłodnia, trzymam kciuki:-*
 
W poniedziałek transfer 2 bąbli . :)
Ale nas będzie do testowania bety
A to nie jest tak ze to nie chodzi o sam lot tylko o promieniowanie na lotnisku..? No bo jak np przejsc przez bramki przeswietlajace?
Będąc w ciąży można powiedzieć że się nie zgadzasz przechodzic przez bramki wtedy ręczny wykrywaczem sprawdzaja. W powietrzu jest promieniowanie jonizujace o wiele większe niż na ziemi, które nie jest obojętne dla organizmu. Poza tym zmiany cisnienia. Nie wiem. Ja to bym chyba nie ryzykował. Normalna zdrowa ciaza naturalna to ok. Ale po tym co my tu przechodzimy to wolałabym nie kusić losu. Ale to tylko moje odczucia.

Kurcze emotki mi się nie wyświetlają :-/
 
Przspis na beze :)
6 bialek, 1,5 szklanki cukru (najlepiej drobny), szczypta soli, 1 lyzka maki ziemniaczanej, sok z polowki cytryny.
Posolone bialka ubijam mikserem z cukrem. Cukier dodaje powoli... Lyzka po lyzce.
Koncze miksowac jak piana jest sztywna. Dodaje teraz lyzke maki ziemniaczanej i sok z cytryny i delikatnie mieszM. Wykladam mase na papier do pieczenia.
Wstaaiam do piekarnika nagrzanego na 100 stopni gora-dol. I teraz nastawiam puekarnik na 140 stopni i pieke 90 min. Po tym czasie bezy nie wyciagam z piekarnija tylko stygnie sobie razem z nim :)
Dziekuje [emoji4]
 
Pytanie do dziewczyn w ciazy.
Jakie witaminy i w jakich dawkach bierzecie?
Ja od kilku miesięcy w trakcie staran biorę
Folian 400 ug
Choline 245 mg
Wit b12 1000mg co parę dni
Wit b1 3mg
Wit b2 150um
Wit b6 25mg co kilka dni
Wit d3 2500jm
Wit C 500 mg
Dha 250mg

Zastanawiam się czy coś z tego odstawic, zwiększyć dawkę? Może coś jeszcze? Interesują mnie pierwsze tyg po transferze.
Nie chce przejść na żaden kompleks witamin bo potrzebuje metylowanej b12 i b9 oraz folian. Inaczej homocysteina idzie mi w górę.
Pomóżcie proszę :-)

@Hooope86 gdzie i u kogo się leczysz?
 
reklama
Melduje sie krotko, brzuchol nadal boli. Najgorsze jest wstawanie i chodzenie.

Embriolodzy dzwonili do M. Pobrano 15 jajek, ale tylko 7, ewentualnie 8 sie zaplodnilo. Jestem troche sfrustrowana, bo reszta sie rzekomo nie nadawala. Czyli chyba nie tylko kiepskie nasienie, ale pewnie jakosc jajek. Musze w domu zerknac ile bylo przy pierwszej punkcji. Troche mi humor spadl. Teraz kurcze boje sie o to, ile w ogole zostanie z nich :(
Mi też ciężko wstawać i dawać pierwsze kroki, kurczę so mnie jeszcze nie dzwonili. Teraz to się ja stresuję bo ja miałam 10 pęcherzyków to ile mi zostanie???!!!! Oby chociaż jeden się ostał...o matko teraz to chyba oszaleje...
 
Do góry