reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie skonczylam rozmawiac z Pasnikiem kazal brac rano 10 mg encortonu i po 14 5 mg (15 na dobe) caly czas i podchodzic do transferu. Mowi ze ten moj slaby wynik moze byc spowodowany zachwianiem imunologicznym ze przechodzilam jaaks infekcje itp. Az do bhcg mam zazywac ten encorton.
 
reklama
Kochane,czy któraś z Was leciała samolotem będąc w ciąży?Pytam bo wczoraj w pracy okazało sie,że jest zagraniczna delegacja (tygodniowa) na którą koniecznie muszę pojechać.Termin na razie ruchomy,u mnie będzie to 14 lub 16 tc.Przewertowalam wczoraj internet (bo wizyte u gin miałam dopiero co) i po tym co piszą na różnych stronach i forach, bardziej skłaniam się ku temu,żeby nie zgodzić się na ten wyjazd.Co Wy myślicie?
A to nie jest tak ze to nie chodzi o sam lot tylko o promieniowanie na lotnisku..? No bo jak np przejsc przez bramki przeswietlajace?
 
reklama
A to nie jest tak ze to nie chodzi o sam lot tylko o promieniowanie na lotnisku..? No bo jak np przejsc przez bramki przeswietlajace?

Bramki wykrywają metal a nie prześwietlają. W czasie lotu zmienia się gwałtownie ciśnienie (dlatego mocno uszy przytyka) i zwieksza się ryzyko zakrzepicy (powinno się dużo pić). Ale jeśli ciąża jest zdrowa to nie ma przeciwwskazań. Stewardesy w ciąży latają codziennie i to w I trymestrze i nic złego się nie dzieje:)
 
Do góry