reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@RedHotChiliPepper28 Nela ladne imie. Choc ja znalam Nele, jako skrot od Kornelii.
Mi z krotkich zenskich podoba sie np Nina, Roza.
A z dluzszych Malwina, Irmina (dzieki @labelladurmiente).
W ogole kiedys myslalam ze nie podoba mi sie zadne zenskie imie i gdybym miala coreczke to mialabym problem z imieniem. Sama mam niepopularne imie i wien ze to fajne dlatego nie podobaly mi sie Katarzyny, Magdaleny,Natalie.
Koniec koncow na liscie imion dla chlopca mam 3 imiona, a dla dziewczynki chyba z 12 ;P
Imię Nela to skrót od Aniela, mi osobiście się bardzo źle kojarzy, mam kuzunke i jest niedobrą kobietą. Wiem, że nie każdy człowiek jest taki sam, ale coś idzie za imieniem, coś tam zostaje w człowieku :)
 
reklama
A mialas swiezy transfer po stymulacji sorki bo nie pamietam
Jesli tak to moze to byc wplyw lekow do stymulacji ja tak mislam po gonapeptylu migrenowy bol glowy tak straszny ze czulam jakby mi mozg oczami wychodzil
Ejjj ja też mam takie bóle głowy a też jestem na gonapeptylu, faktycznie może od tego. I faktycznie spacery na świeżym pomagają.
 
Imię Nela to skrót od Aniela, mi osobiście się bardzo źle kojarzy, mam kuzunke i jest niedobrą kobietą. Wiem, że nie każdy człowiek jest taki sam, ale coś idzie za imieniem, coś tam zostaje w człowieku :)
Takkk, Aniela miala ta ciotka przypomnialo mi sie :)
No tak podobno jest ze nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi nie lubisz dopoki nie przyjdzie ci wybierac imienia dla dziecka [emoji23]
 
reklama
Wiec wróciliśmy :-) dwa 3 dniowe kropki są ze mną. Jeden klasy 1/2 miał 11 komorek, drugi klasy 2 miał 9 komórek. Lekarz mówił ze dobre zarodki. A wy jak z doświadczenia sądzicie?
Teraz zaciskam nogi i do pozytywnej bety. Mam zrobić za 12 dni ale nie wytrzymam tak długi. Za 10 dni chyba juz coś będzie pewnego tez? Chyba że wcześniej już też można?
Wytrzymaj, daj radę niech się dobrze zagnieździ, a będzie lepiej widać hih. Trzymamy kciuki Bardzooooooo mocno
 
Do góry