reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiec wróciliśmy :-) dwa 3 dniowe kropki są ze mną. Jeden klasy 1/2 miał 11 komorek, drugi klasy 2 miał 9 komórek. Lekarz mówił ze dobre zarodki. A wy jak z doświadczenia sądzicie?
Teraz zaciskam nogi i do pozytywnej bety. Mam zrobić za 12 dni ale nie wytrzymam tak długi. Za 10 dni chyba juz coś będzie pewnego tez? Chyba że wcześniej już też można?
Super fajnie trzymam kciuki ✊✊✊. A zarazem zastanawiam się dziewczyny dlaczego w większości przypadków słyszę że transfer jest dwóch zarodków? Profesor który sprawił że podeszłam do in vitro od początku namawiał mnie tylko na jeden zarodek choć chciałam od początku dwa.
 
reklama
Super fajnie trzymam kciuki ✊✊✊. A zarazem zastanawiam się dziewczyny dlaczego w większości przypadków słyszę że transfer jest dwóch zarodków? Profesor który sprawił że podeszłam do in vitro od początku namawiał mnie tylko na jeden zarodek choć chciałam od początku dwa.
Bo zalezy czy transfer blastki czy zarodka trzydniowego. Czesto jest tak ze nie chca robic transferu dwóch blastek z uwagi na wieksze ryzyko ciazy blizniaczej. Z transferem dwoch trzydniowych zarodkow raczej problemu nie ms no chyba ze to jest pierwsza procedura to tez moga krecic nosem. Choc sa na forum dziewczyny ktore mialy transfery dwoch blastek
 
Dziewczynki, ja już po. Mam w sobie dwa zarodki w stadium blastocysty B1 i B3.
Wczoraj przestały się poprawnie dzielić 4 zarodki. Może rusza, jest szansa. Jeśli nie to zostają mi te co mam w sobie. Świadomość tego że mam 2 zarodki w sobie w dniu dziecka mnie uskrzydla [emoji72]
Dostałam w gratisie wlew z intralipidu.
Chwilo trwaj 9 miesięcy, proszę [emoji120]
wczorajszy dzień będzie owocny za 9 m-cy dla Was!!! ;)
 
reklama
Do góry