reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super fajnie trzymam kciuki ✊✊✊. A zarazem zastanawiam się dziewczyny dlaczego w większości przypadków słyszę że transfer jest dwóch zarodków? Profesor który sprawił że podeszłam do in vitro od początku namawiał mnie tylko na jeden zarodek choć chciałam od początku dwa.
I nas tak samo, nas też namawiał do jednego, argumentował to tym że ciąże bliźniacze niosą za sobą większe ryzyka jeśli chodzi o zdrowie dzieci, mam, wady płodu czy też wczesny poród.
 
reklama
Powiem Ci ze nie tylko invitro oni finansuja ale w ogole leczenie nieplodnosci, od kiedy dostaniesz diagnoze "nieplodnosc" WSZYSTKO masz za darmo, leki, zabiegi, badania. Na prawde szacunek dla tego kraju za takie podejscie. A przeciez nie jest to bogaty kraj. Polska powinna sie uczyc od tej malej Chorwacji.

No slyszalam co nie co o Gamecie i zawsze dobre rzeczy. A Ty jestes dowodem :)
To super! :happy: Bo nam w Polsce niestety kupę kasy na leczenie i cała procedurę idzie :hmm: A Chorwacja piękna jest także same plusy z mieszkania tam:)
 
Wiec wróciliśmy :-) dwa 3 dniowe kropki są ze mną. Jeden klasy 1/2 miał 11 komorek, drugi klasy 2 miał 9 komórek. Lekarz mówił ze dobre zarodki. A wy jak z doświadczenia sądzicie?
Teraz zaciskam nogi i do pozytywnej bety. Mam zrobić za 12 dni ale nie wytrzymam tak długi. Za 10 dni chyba juz coś będzie pewnego tez? Chyba że wcześniej już też można?
Jodzia Pchamy ten sam wózek, @gosia321 też w podobnym czasie. Jest nas trochę. W kupię siła [emoji110] [emoji51]
 
reklama
Do góry