reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mialam 2 prodecury z programu i mialam za kazdym razem refundowane :)
Ale jak idzoesz procedura bez programu to leki 100% wtedy kosztuja.
Leki są refundowane do stymulacji są refundowane przez 3 cykle i nie ważne czy to in vitro czy zwykłe leczenie mi tak mój.lekarz powiedział. Wypisujesz tylko oświadczenie ile miałaś cykli z refundacją. Tzn.ja tak miałam może jest gdzie indZiej inaczej :)
 
reklama
Straszny leń .....
Nie chce ćwiczyć na brzuchu :pmamo musze .....
Oddam Ci moja @ mam juz 3 miesiąc qur..... a jestem na antykoncepcji. .30 dni krwotok teraz sie slimaczy 60 dni ....
Zobacz załącznik 862336
O qwa, niezle. Ale wszystko pod kontrola? Nie mozna z tym cos zrobic zeby to krwawienie zatrzymac?
A Marcelinka w mig ogarnie i brzuszek i inne rzeczy, powoli na wszystko przyjdzie czas :) :* a ty matka dej odpoczac :D
 
@Madzix19 - quwa jak ja Cię rozumiem - bylam ostatnio na spotkaniu z dawno niewidzianymi koleżankami - czulam się tam straszenie źle - wrecz fatalnie - wyszłam po byle pretekstem po około godzinie , a tak nie miałam ochoty tam iść - do teraz nie wiem po co tam polazłam - myślałam ze co - aaaa nie sprawiedzliwe to wszystko

Kiedyś z panną młodą dobrze się trzymałam, ale przez swoje problemy uciekłam do swoich czterech kątów. Kiedyś jej wspomniałam o problemach, ale powiedziała że będzie dobrze i tyle w temacie. Juz nigdy później nie rozmawialiśmy. Reszta dziewczyn nie wie. Nie umiem o tym rozmawiać, taką jestem. Ale wątpię że coś to by zmieniło. One mają swój świat.
 
reklama
Do góry