reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze, a ja myslalam, ze leki zawsze sa refundowane poki spelnia sie kryteria typu 1 zarodek ponizej 35 lat np, chyba ze nie ma innego nakazu lekarza, itd. Troszeczke mnie to zszokowalo, bo jak sprawdzalam recepty, to faktycznie spora ta refundacja.

Wiec tfu tfu tfu, gdyby trzebva bylo podchodzic czesciej, to chyba nie tak glupie wybrac rowniez klinike, ktora leki do stymulacji ma w pakiecie. Jezeli to wogole takie przypadki wtedy obejmuje :errr:
Chyba nie ma takich klinik co leki maja w pakiecie
 
reklama
="dżoasia, post: 16712192, member: 172922"]Kochana, jak nie masz jak skolowac to moze zrob zastrzyk z polowy amp? Albo sprobuj poprosic w aptece i powiedz, ze doniesiesz recepte? Na kiedy ci potrzeba? Pytalam na innym watku ale nie maja dziewczyny
dzięki. potrzebuje na jutro rano więc pojadę do kliniki żeby mi wypisali i od razu sobie wstrzykne. Mam nadzieję ze w gyn centrum nie będą robić mi problemu bo tam teraz jestem.[/QUOTE]
Nigdy nie mialam.u nich problemu z lekami i receptami. Zadzwon z samego rana i powiedz co Ci sie stalo to babki.juz Ci skombinuja recepte
 
Kurcze, a ja myslalam, ze leki zawsze sa refundowane poki spelnia sie kryteria typu 1 zarodek ponizej 35 lat np, chyba ze nie ma innego nakazu lekarza, itd. Troszeczke mnie to zszokowalo, bo jak sprawdzalam recepty, to faktycznie spora ta refundacja.

Wiec tfu tfu tfu, gdyby trzebva bylo podchodzic czesciej, to chyba nie tak glupie wybrac rowniez klinike, ktora leki do stymulacji ma w pakiecie. Jezeli to wogole takie przypadki wtedy obejmuje :errr:
Noo pewnie, u mnie w invicie jest taki program że można wziąć z lekami jest droższy chyba o dobre 2 tys. Ja teraz zapłaciłam bardzo dużo taniej, jak będę u góry to wam prześlę zdjęcie paragonu ile jest taniej.
 
PatrZcie taka jest różnica na refundację... IMG_20180531_151212.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180531_151212.jpg
    IMG_20180531_151212.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 158
PatrZcie taka jest różnica na refundację...Zobacz załącznik 862393

Tak patrze po swojej, faktycznie Gonapeptyl po 186,85 zl za opakowanie a ryczaltem 1,38 zl. Puregon normalnie w tym roku byl po 687,06 zl za opakowanie a ryczaltowo 88,48. Menopur 600 po 785,23 a ryczaltowo 142,41 zl. Pamietam jeszcze jak mi sie nogi uginaly w aptece jak ona wbijala i podliczala, az mi ulzylo pozniej ryczaltowo :)
 
reklama
Do góry