reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny;)Chcialam zapytac czy ktoras z Was miala robione badanie hysterosonogram(HSN)? Mam od 13 czerwca zaczac brac juz leki wszystkie ale zanim do tego dojdzie jutro wlasnie czeka mnie to badanie i sie denerwuje bo za kazdym razem cos nowego :hmm:
 
reklama
Hej Kobietki. Gratuluje pieknych bet tym , ktore betowały:-) :) ogromne ✊ za piękne widoki na usg . @gosia321 Gosieńko całym serduchem czymam kciukasy . Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy ANA 1 - trzeba zrobić w konkretnym dniu cyklu ? Czy obojętnie ? Miłego dzionka:biggrin2:
 
Dziewczyny dawno, dawno temu się udzielałam. Po nieudanej próbie in vitro odcięłam się od tematów z forum. od wczoraj jestem na panieńskim i nie umiem się tu odnaleźć. Wczorajszy wieczor to1/3 tematów o dzieciach ciążach, imieninach dla dzieci, ginekologach itp. a ja maska 38 i uśmiecham się do tej gry. Jest mi smutno. Nikt mnie nie rozumie, nie wie jak to cholernie wewnętrznie rani. Postanowiłam Wam to napisać bo niestety Wy wiecie o czym mówię.
@Madzix19 - quwa jak ja Cię rozumiem - bylam ostatnio na spotkaniu z dawno niewidzianymi koleżankami - czulam się tam straszenie źle - wrecz fatalnie - wyszłam po byle pretekstem po około godzinie , a tak nie miałam ochoty tam iść - do teraz nie wiem po co tam polazłam - myślałam ze co - aaaa nie sprawiedzliwe to wszystko
 
Czyli jak ja mialam 2 to jeszcze bede mogla skorzystac raz ? Nieważne czy procedury sa refundowane czy nie? Jak to sprawdzaja?
Nie ma znaczenia czy refundowane czy nie. Ja tez 2 procedurt mialam w ramach programu rzadowego, leki byly refundowane, potem juz 3 procedura procedura prywatnie i leki z refundacja a do kolejnych 2 procedur juz placilisky 100%. Jak sprawdzaja to nie wiem ale kiedyś z moim gin gadalam na ten temat to mi mowil ze NFZ go wezwalo do zaplaty jakiejs tam kwoty za leki ktore rzekomo on przepisal i to z refundacja. W rzeczywistosci laska krecila walki i recepty podrabiala
 
Wszystko super prócz tej witaminy :( tsh nawet dobre chociaz najbardziej o to badanie sie balam bo jestem po całkowitym wycieciu tarczycy i dawno sie nie badalam :( ale nadal mnie martwi to endometrium polipowate :( bo nie wiem co mozna z nim zrobic procz wylyzeczkowania? Przeciez przez antyki nie zniknie :(
A co do szefowych to temat rzeka. Ja znowu ogladam sie zeby innym bylo dobrze a nie sobie. Bo kolezanka poszla na urlop to ja miesiac poczekam z klinika a teraz druga mowi ze remont planuje i moze jej sie przedłuży:( koniec zacznijmy myslec o sobie :)
No raczej, musisz zmienić myślenie kochana, ale wiem co czujesz bo też troszkę za bardzo patrzę lub patrzyłam. Troszkie trzeba zadbać o siebie i czasami myśleć o sobie. Delektujcie się wolnym i pogodą no i nie przesadzcie ze słońcem, ja też relax bo jutro mam podglądanie brr boję się ;)
 
reklama
Do góry