reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O qwa, niezle. Ale wszystko pod kontrola? Nie mozna z tym cos zrobic zeby to krwawienie zatrzymac?
A Marcelinka w mig ogarnie i brzuszek i inne rzeczy, powoli na wszystko przyjdzie czas :) :* a ty matka dej odpoczac :D
Bede zyła podobno ..... :D po 30 dniach mega @ troche mi bylo slabo ;) ale daje rade wyjscia nie ma . Torbiel 10 cm przed transferem ma 2 cm teraz wiec chyba mam sie lepiej. A ze @ 7 miesięcy musiała się powstrzymać to sie wkyrzyła :laugh2:nadrabia zaległości :oo:
Jak na wczesniaka ponoc ogarnia wszystko lepiej niz dobrze :)
A u Ciebie sie ciagnie okrutnie ! No weź no ile moge czekać !!!!
 
reklama
Kiedyś z panną młodą dobrze się trzymałam, ale przez swoje problemy uciekłam do swoich czterech kątów. Kiedyś jej wspomniałam o problemach, ale powiedziała że będzie dobrze i tyle w temacie. Juz nigdy później nie rozmawialiśmy. Reszta dziewczyn nie wie. Nie umiem o tym rozmawiać, taką jestem. Ale wątpię że coś to by zmieniło. One mają swój świat.
Dokładnie- niestety ciezko jest jak nie ma z kim o tym pogadać - ja mogę z mama i siostrami - zreszta jedna z moich sióstr przechodziła to samo i moja 85 letnia babuszka mi mocno kibicuję - od strony męża nikt nie wie bo maja takie jebniete poglady. Niestety czasami jesteśmy z tym same i super , ze tu sa takie zajebiste kobiety .
 
6 czerwca lekarka straszy ze nie jest dobrze ze nie widac jeszcze nic
Ale u mnie dopiero po 6tc bylo widac zarodek. Po co ona Cie stresuje. Jak bylam w 5tc na wizycie w zwiazku z plamieniami to pytam czy jest szansa ze za tydzien bedzie zarodek to powiedziala ze raczwj za wczesnie na zarodek
 
Leki są refundowane do stymulacji są refundowane przez 3 cykle i nie ważne czy to in vitro czy zwykłe leczenie mi tak mój.lekarz powiedział. Wypisujesz tylko oświadczenie ile miałaś cykli z refundacją. Tzn.ja tak miałam może jest gdzie indZiej inaczej :)

Kurcze, a ja myslalam, ze leki zawsze sa refundowane poki spelnia sie kryteria typu 1 zarodek ponizej 35 lat np, chyba ze nie ma innego nakazu lekarza, itd. Troszeczke mnie to zszokowalo, bo jak sprawdzalam recepty, to faktycznie spora ta refundacja.

Wiec tfu tfu tfu, gdyby trzebva bylo podchodzic czesciej, to chyba nie tak glupie wybrac rowniez klinike, ktora leki do stymulacji ma w pakiecie. Jezeli to wogole takie przypadki wtedy obejmuje :errr:
 
Bede zyła podobno ..... :D po 30 dniach mega @ troche mi bylo slabo ;) ale daje rade wyjscia nie ma . Torbiel 10 cm przed transferem ma 2 cm teraz wiec chyba mam sie lepiej. A ze @ 7 miesięcy musiała się powstrzymać to sie wkyrzyła :laugh2:nadrabia zaległości :oo:
Jak na wczesniaka ponoc ogarnia wszystko lepiej niz dobrze :)
A u Ciebie sie ciagnie okrutnie ! No weź no ile moge czekać !!!!
No to zawieszenie tez mnie wqr... ale prawie mieszkan w robocie wiec tyle dobrze! Tak czy srak trza mi jeszcze ci najmniej jedna wyplate zeby na procedure uciułać i zeby na leki starczylo wiec moze to i dobrze, ze sie odciaga, bo kolejny kredyt nie wchodzi w gre. No i to szczepienie ostatnie za tydzien dopiero :/
 
dziewczyny...ponawiam pytanie o cetrotide 0.25 . potrzebuję pilnie 1 opakowanie. ktoś z okolic Krakowa
Kochana, jak nie masz jak skolowac to moze zrob zastrzyk z polowy amp? Albo sprobuj poprosic w aptece i powiedz, ze doniesiesz recepte? Na kiedy ci potrzeba? Pytalam na innym watku ale nie maja dziewczyny
 
reklama
="dżoasia, post: 16712192, member: 172922"]Kochana, jak nie masz jak skolowac to moze zrob zastrzyk z polowy amp? Albo sprobuj poprosic w aptece i powiedz, ze doniesiesz recepte? Na kiedy ci potrzeba? Pytalam na innym watku ale nie maja dziewczyny[/QUOTE]
dzięki. potrzebuje na jutro rano więc pojadę do kliniki żeby mi wypisali i od razu sobie wstrzykne. Mam nadzieję ze w gyn centrum nie będą robić mi problemu bo tam teraz jestem.
 
Do góry