reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co ty gadasz, jakie kiepsko? Lepiej mniej komorek a lepszej jakosci niz naprodukowac duzo ale dziadostwa i jeszcze z hiperka wyladowac w szpitalu. Monia, przeciez wszystki jest w porzadku. Wystaw buzię do sloneczka i usmiechnij sie :*

Do smiechu to mi nie jest przez mojego nieszczesnego zeba :) Oj, dzis sie zdenerwowalam na dentyste. Bylam po wizycie w klinice u dentysty, a tutaj zamkniete (mimo iz rzekomo pracowac dzis powinni!) a mnie zab boli, plomba za wysoka, grysc nie moge, a jeszcze zuchwa albo raczej sliniaki spuchniete, bo chyba to kanalowe nie tak dokonca poskutkowalo. W poniedzialek lece po pracy z zdjeciem RTG do nich i niech sie tym zajma.

Wydaje mi sie ze jest ok [emoji4] ale to niech bardziej dosw dziewczyny sie wypowiedza [emoji5]
Ja juz nie pamietam, ale chyba poprzednio bylo cos ok 18-20 widocznych, ale nie dam sobie reki uciac. Kiepska mam pamiec. Oczywiscie ciesze sie, ze wogole sa, teraz oby jak najwiecej bylo dojrzalych.

Nie liczy się ilość a jakość kochana [emoji2] [emoji110]
Wlasnie, i tu kolejny stres bedzie :) Powiedzcie mi, czy po pierwszej obserwacji, moga jeszcze jakies sie uchowac sie, tzn dochodza jeszcze jakies, czy to juz ilosc ostateczna i juz tylko dorastaja?

Felia jakie kiepsko? Toż to prawie drużyna piłkarska. Buziaki i uszy do góry.
Ano, nie bylabym soba, gdybym nie widziala wszystkiego w ciemnych barwach :) Staram sie troche usmiechac, oczywiscie na ile zab mi pozwala i moja depresja, ale trudno jest. Wpadam faktycznie od jednego stresa do drugiego.

Chcialam was jeszcze zapytac co do wynikow hormonow. Mam takie oto wartosci:
Estradiol 10.38 pg/ml
FSH 3.10 mIU/ml
LH 0.784 mIU/ml
Wyniki sa z pobrania krwi 22 maja. Jak tak patrze na podane normy to LH mam na kazda z wyszeczgolnionych faz za malo :o Moga byc takie wyniki? Dzis mi pobierali krew tylko pod estradiol.
 
Do smiechu to mi nie jest przez mojego nieszczesnego zeba :) Oj, dzis sie zdenerwowalam na dentyste. Bylam po wizycie w klinice u dentysty, a tutaj zamkniete (mimo iz rzekomo pracowac dzis powinni!) a mnie zab boli, plomba za wysoka, grysc nie moge, a jeszcze zuchwa albo raczej sliniaki spuchniete, bo chyba to kanalowe nie tak dokonca poskutkowalo. W poniedzialek lece po pracy z zdjeciem RTG do nich i niech sie tym zajma.


Ja juz nie pamietam, ale chyba poprzednio bylo cos ok 18-20 widocznych, ale nie dam sobie reki uciac. Kiepska mam pamiec. Oczywiscie ciesze sie, ze wogole sa, teraz oby jak najwiecej bylo dojrzalych.


Wlasnie, i tu kolejny stres bedzie :) Powiedzcie mi, czy po pierwszej obserwacji, moga jeszcze jakies sie uchowac sie, tzn dochodza jeszcze jakies, czy to juz ilosc ostateczna i juz tylko dorastaja?


Ano, nie bylabym soba, gdybym nie widziala wszystkiego w ciemnych barwach :) Staram sie troche usmiechac, oczywiscie na ile zab mi pozwala i moja depresja, ale trudno jest. Wpadam faktycznie od jednego stresa do drugiego.

Chcialam was jeszcze zapytac co do wynikow hormonow. Mam takie oto wartosci:
Estradiol 10.38 pg/ml
FSH 3.10 mIU/ml
LH 0.784 mIU/ml
Wyniki sa z pobrania krwi 22 maja. Jak tak patrze na podane normy to LH mam na kazda z wyszeczgolnionych faz za malo :o Moga byc takie wyniki? Dzis mi pobierali krew tylko pod estradiol.
Oczywiście nie martw się. To początek stymulacji
Mi z 5 na początku zrobiło się 15 chyba
 
reklama
No i po wizycie, kolejna w srode. Jest ok 13 pecherzykow, wiec kiepsko chyba. Poprzednim razem bylo wiecej. Punkcja miedzy sobota a poniedzialkiem przyszlym.

Witaj, ja mam podejrzenie 14-15 pęcherzyków więc mniej więcej tyle samo, musimy wierzyć że będzie dobrze, ja jadę na kontrolę w piątek hih dzień dziecka, ciekawe czy zrobią nam prezent ;) trzymam za wszystkich kciuki!!!!
 
Do góry