reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja gorzej wyglądałam po tych lekach przed punkcją to był dramat i dodatkowe kg :D teraz luzik tylko ta twarz :p mama mówi ze pije alko za dużo haha :D nic nie wie wiec szuka mi wytłumaczenia :D
Hahaha no tak zawsze winny jest alkohol.;-) Ja i po tych przed punkcja i po tych chyba też. No ale kochanego ciałka nigdy nie za wiele;-)
 
Mi się od progesteronu zawsze masakrycznie zbiera woda i przemiana materii spada do 0. A tobie może buzia się zaokrągliła od ciągłego uśmiechania od wyników bety? :D

Heheh :) kolejny argument, ale dziś mąż po 2 dniach jak mnie nie widział mówi ze faktycznie jestem spuchnięta na twarzy i ja tez już zaczęłam to zauważać, no cóż wole być okrągła niż chuda i bez dzieci :)
 
Heheh :) kolejny argument, ale dziś mąż po 2 dniach jak mnie nie widział mówi ze faktycznie jestem spuchnięta na twarzy i ja tez już zaczęłam to zauważać, no cóż wole być okrągła niż chuda i bez dzieci :)
Pij dużo wody 2 litry minimum zrezygnuj z kawy i herbaty i zacznie schodzić
 
reklama
Pij dużo wody 2 litry minimum zrezygnuj z kawy i herbaty i zacznie schodzić

To jednak to nie pogłoski, że kilogramów przybywa?! Ale powiedzcie, tyjecie w sensie tłuszczu przez to że jest większy apetyt przez te tabletki i jecie więcej czy to jest opuchlizna? Będę wdzięczna za.odp.żeby wiedzieć czego się spodziewać, bo i tak nie jestem zbyt szczupła, a nie chciałbym się roztyć, bo to później ciężko w tej ciąży taka gruba, chodzić i to chyba dla dziecka też nie dobrze co?
 
Do góry