reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka dziewczyny 16 dzień jak się spóźnia okres czysto nic nawet plamienia dalej biorę primolut nor i czekam brzuch już mega bolał dzisiaj ale wzięłam przeciwbólowe i cisza nic do dupy z tym wszystkim czy to normalne że jeszcze go nie mam ??? Co o tym sądzicie ostatnio jak byłam w szpitalu to endometruym miało 7.4 a torbiel bez zmian czyli 3.02 na 3

Ja okresu zawsze dostaje dopiero 4-5 dni po odstawieniu progesteronu. Nigdy nie dostałam w trakcie brania.
 
reklama
U mnie stwierdził tak (IL10 ponad 2200): Reakcja na ciążę jest ale słaba. I zlecił szczepienia. Tylko, że ja byłam wtedy w sumie po cb i poronieniu. Ty teoretycznie nie byłaś w ciąży (chyba, że o niej nie wiesz) więc nie wiem czy ta IL jest marna, mała czy może ok jak na ten etap... :/
Cos mi sie zdawa ze jest marna :( bo nawet bertha mi napisala ze chyba mam jakies inne jednostki niz w normach bo to powinno byc w tysiacach (a mam te same).
No nic. Zostaje czekac na Pasnika i pewnie sie szykowac psychicznie na szczepienia. Ile to trwa? Ze 3 miesiace?
 
Monia, ja nicusieńko nie czułam. Mnie jajniki bolą, kłują i robią co chcą jak mam bezowulacyjne cykle - zawsze wtedy boli mnie zwłaszcza lewy jajnik, jakby udawał, że coś robi. Przy stymulacji kompletna ciiiisza. Nic a nic. Doktorek nie dowierzał ;)
Haha mnie tak samo.
Tzn mi sie robi po prostu torbiel wtedy az mnie noga po samiuskie kolano boli i czuje sie jak kaleka.
A jak w tym jajniku bylo 8 pecherzykow to nic nie czulam.
 
Cos mi sie zdawa ze jest marna :( bo nawet bertha mi napisala ze chyba mam jakies inne jednostki niz w normach bo to powinno byc w tysiacach (a mam te same).
No nic. Zostaje czekac na Pasnika i pewnie sie szykowac psychicznie na szczepienia. Ile to trwa? Ze 3 miesiace?
same szczepienia trwają 6 tygodni - 3 razy co 3 tygodnie. Z tym, że jak się umawiasz na termin to nie ma gwarancji, że będzie szybciutko, no i potem nie wiem czy trzeba te mlry robić czy nie. Pisałam wczoraj maila do Paśnika i czekam od odp...
 
Dziewuchi, dopiero co wróciłam się wykąpałam i zajadam truskawki ;) jestem w 7 dc, mam przypisany dalej gonapeptyl przez 7 dni oraz menopur 225 przez 7 dni. Wizyta kontrolna 1.06.2018. Nie wiem jak on to zobaczył, ale naliczył mi 14-15 jajek, to dużo? Na pytanie czy nie jest za późno, na kolejne zastrzyki na przyrost jajek, odp mi że dostałam dość dużą dawkę menopur i powinno być dobrze. Jak będę się stresować to macica będzie się kurczyła i jajka mogą się nie rozwinąć więc pełen luz, chill itp. Sama nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić... Gratulacje wszystkim którym powinnam ;)
 
reklama
Dziewuchi, dopiero co wróciłam się wykąpałam i zajadam truskawki ;) jestem w 7 dc, mam przypisany dalej gonapeptyl przez 7 dni oraz menopur 225 przez 7 dni. Wizyta kontrolna 1.06.2018. Nie wiem jak on to zobaczył, ale naliczył mi 14-15 jajek, to dużo? Na pytanie czy nie jest za późno, na kolejne zastrzyki na przyrost jajek, odp mi że dostałam dość dużą dawkę menopur i powinno być dobrze. Jak będę się stresować to macica będzie się kurczyła i jajka mogą się nie rozwinąć więc pełen luz, chill itp. Sama nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić... Gratulacje wszystkim którym powinnam ;)
15 jajec to sporo. Doktorek dobrze gada - słuchaj się i rilaxuj ;) Truskawki dobra rzecz :D
 
Do góry