reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki, bardzo intymne pytanie... W niedzielę mam punkcje. Miała być poniedziałek wtorek. Jest w niedzielę. Estradiol 5800.. Dziś muszę przyjść ovitrelle o północy.
Teraz pytanie dot mojego plemnikodawcy. Od tygodnia absencja, bo mi się nie Chcialo, te jajka rosły, tu bolało tam bolało. I teraz...
Dzis działać z mężem , czy zostawić tygodniowe nasienie do punkcji. Ale mnie lekarz zaskoczył...
Ja bym zostawiła takie. Nowe sie nie naprodukuja a starsze beda działać. Tak mialam przy drugiej punkcji.
 
oj chciałabym, chciała :) dziś bladzioch znów, czekam na biel, żeby robić betę - chcę być pewna, że nie ma już zastrzyku we mnie zanim zrobię betę...
Eh... te bladziochy i biele demotywująca, kiedyś tez robiłam jako doświadczenie naukowe... niby.
Ale zasmucalo mnie to niepotrzebnie.
Który dziś dzień po transferze okruszka?
 
Dziewczynki, bardzo intymne pytanie... W niedzielę mam punkcje. Miała być poniedziałek wtorek. Jest w niedzielę. Estradiol 5800.. Dziś muszę przyjść ovitrelle o północy.
Teraz pytanie dot mojego plemnikodawcy. Od tygodnia absencja, bo mi się nie Chcialo, te jajka rosły, tu bolało tam bolało. I teraz...
Dzis działać z mężem , czy zostawić tygodniowe nasienie do punkcji. Ale mnie lekarz zaskoczył...
A jak u was z nasieniem? Nie jest ze jakieś nieliczne plemniki czy coś w tym stylu?
My specjalnie uwolniliśmy plemniczki na 12 godzin przed punkcja. Zrobiłam tak jak każą w klinice Ewuni - ze jak zdrowe nasienie to 24 h nie więcej abstynencji a takie trochę kiepskawe i leniwe to właśnie jeszcze krótsza abstynencja, nie więcej niż 12 h. Bo wtedy zostaną te najbardziej świeże i żywotne, lepsze parametry są z takiego nasienia jak by je porównać z kilkudniowym. A sztuk jest dość ze embriolog sobie nazbiera tych kilka na nasze jajka. U nas podstawowy problem to mały % tych o ładnej morfologii dlatego abstynencja 12 godzin (krucej to się trochę bałam). I zrobiliśmy tak pytając się wcześniej Lewego z Nowum czy możemy. Powiedział ze jak najbardziej. Ze oni robią zwykle 3 dni ale w sumie ciekawe i spokojnie tak możemy. Nawet chyba zadzwonił do laboratorium spytać. (Akurat mojej lekarki nie było i trafiłam na wizyte do niego ostatnia w stymulacji)
 
reklama
Beta 240...
Gineks zalecil zrobic ponownie bete 29.05.
Nie nastawiam sie, bo nie chce znowu beczec w poduszke.
A teraz pytanko co z seksem? Do testowania miala byc wstrzemiezliwosc... Do lekarza sie nie dodzwonilam wiec nie zapytalam :) (zalecenia wyslal na maila)
Moj n chodzi za mna...wacha mnie i mruczy...
W sumie on jeszcze nie wie jaka wyszla beta bo jestem 250km a nie chce mu przez telefon takich rzeczy mowic:)
 
Do góry