reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny:-D
Dopytałam się co z tą mojà morfologią i się okazało że anemia i coś tam jeszcze oczywiście nie zapamiętałam ,noi nie wychodze dzisiaj tylko może jutro,wolą mnie poobserwować i zobaczyć jak morfologia wyjdzie jutro:hmm:czyli od jutra żrem wątrubę przegryzając sałatą popijając burakiem :biggrin2:z dodatkiem jaja:-pa na deser sok z pietruszki:yes:może któraś z was miała anemię i pamięta co mniej więcej jeść? Będę wdzięczna:yes:
Nie wiem czy nie slyszalam jeszcze o szpinaku i cielecinie. I upewnij sie czy mozesz jesc watrobke. Wydaje mi sie ze nie.
Co do odzywiania znajoma z pracy ktora miala anemie w ciazy, mowila ze pomimo bardzo zdrowego jedzenie nastawionego na zelazo i tak miala anemie i dostawala zelazo w lekach.
 
reklama
Hejka dziewczyny 16 dzień jak się spóźnia okres czysto nic nawet plamienia dalej biorę primolut nor i czekam brzuch już mega bolał dzisiaj ale wzięłam przeciwbólowe i cisza nic do dupy z tym wszystkim czy to normalne że jeszcze go nie mam ??? Co o tym sądzicie ostatnio jak byłam w szpitalu to endometruym miało 7.4 a torbiel bez zmian czyli 3.02 na 3
Wydaje mi sie ze to moze byc spowodowane ta wredną torbielą:(
 
Nie wiem czy nie slyszalam jeszcze o szpinaku i cielecinie. I upewnij sie czy mozesz jesc watrobke. Wydaje mi sie ze nie.
Co do odzywiania znajoma z pracy ktora miala anemie w ciazy, mowila ze pomimo bardzo zdrowego jedzenie nastawionego na zelazo i tak miala anemie i dostawala zelazo w lekach.
No właśnie też powinni dać mi jakieś leki, może przy wypisie dadzą a jak nie to poprosze lekarza na wizycie w poniedziałek, jakoś do niego mam większe zaufanie:-) :)
niech tylko ta morfologia sie poprawi do jutra albo chociaż nie spadnie:tak: a w poniedziałek powtórze ja znowu
 
Jest tez troche droższa opcja - wynik w 5 dni roboczych ale kosztuje to troche drozej. Ja bralam jeszcze pakiet konsultacji z genetykiem i kosztowalo to ok 100 zl wiecej niz standardowy pakiet (nie moglam czekać 14 dni na wynik)
Juz zamowilam ten pakiet przyspieszony. O stowke wiecej [emoji5] ale wynik bedzie do 5 dni roboczych
 
@Malaja32 klinika nie może odmówić Ci wydania ksera dokumentacji medycznej. Procedura jest taka, że albo mają własne druki, które musisz wypełnić lub po prostu napisać pismo, że zwracasz się o wykonanie kserokopii Twojej dokumentacji medycznej. Zazwyczaj mają 7 dni na wykonanie tego. Jest też często możliwość wglądu i możesz zrobić sobie zdjęcia. Podstawowe prawo pacjenta :-)
 
Dzwonili z Ciechocinka. Mamy 6 zarodków,5 jest 4komórkowych,a jeden 2komórkowy. Wszystkie jak na razie klasy A. Jutro,czyli w 3 dobie zamrozimy 2,a resztę będziemy trzymać do 5tej doby. Kurczaki trudno tak podjąć decyzję,ale u nas jest czynnik męski,więc chyba lepiej będzie je trochę dłużej potrzymać niż transferować zarodki,które i tak mogłyby nie mieć szans na rozwój.
Ołłłłłł jeeeeeeeee!!! No to teraz czekamy na przelot do bazy w następnym cyklu!! Trzymam kciukaski za wszystkie bąbele!!
 
reklama
Do góry