reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny:-D
Dopytałam się co z tą mojà morfologią i się okazało że anemia i coś tam jeszcze oczywiście nie zapamiętałam ,noi nie wychodze dzisiaj tylko może jutro,wolą mnie poobserwować i zobaczyć jak morfologia wyjdzie jutro:hmm:czyli od jutra żrem wątrubę przegryzając sałatą popijając burakiem :biggrin2:z dodatkiem jaja:-pa na deser sok z pietruszki:yes:może któraś z was miała anemię i pamięta co mniej więcej jeść? Będę wdzięczna:yes:
Dooobro dieta :D Jeszcze szpinak popity sokiem z cytryny i morfo będziesz miała w kosmos :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny cytokiny, a gdyby dr Paśnik-cudotwórca stwierdził, że jednak mam za mało tej dobrej interleukiny to jak się je podnosi? Szczepieniami?
U mnie stwierdził tak (IL10 ponad 2200): Reakcja na ciążę jest ale słaba. I zlecił szczepienia. Tylko, że ja byłam wtedy w sumie po cb i poronieniu. Ty teoretycznie nie byłaś w ciąży (chyba, że o niej nie wiesz) więc nie wiem czy ta IL jest marna, mała czy może ok jak na ten etap... :/
 
Powiedzcie prosze, czy wy przy dlugim protokole mialyscie jakies konkretne dolegliwosci? Jestem aktualnie w 12 dniu na Genapeptylu, dzis 6 dzien cyklu, od 4 dni obok Genapeptylu mam Puregon 175 mg i Menopur 75 mg. Gena od 4 dni zmniejszony z calej ampulki do polowy. Objawow nie mam zadnych, ani brzuch nie rosnie, ani nie ma dusznosci, nic mnie nie ciagnie. Bardzo rzadko cos zakluje, ale to moze raz na dwa dni. Czy tak to wyglada przy dlugiej stymulacji? Ja juz panikuje, ze moze nie ma jajek... Jutro idziemy na USG, ale chcialabym dzis choc troche wyluzowac, bo przy krotkim protokole czulam sie jak kura nosna a tu nic a Dr planuje sobie punkcje na koniec tygodnia :oo2:
Monia, ja nicusieńko nie czułam. Mnie jajniki bolą, kłują i robią co chcą jak mam bezowulacyjne cykle - zawsze wtedy boli mnie zwłaszcza lewy jajnik, jakby udawał, że coś robi. Przy stymulacji kompletna ciiiisza. Nic a nic. Doktorek nie dowierzał ;)
 
Hejka dziewczyny 16 dzień jak się spóźnia okres czysto nic nawet plamienia dalej biorę primolut nor i czekam brzuch już mega bolał dzisiaj ale wzięłam przeciwbólowe i cisza nic do dupy z tym wszystkim czy to normalne że jeszcze go nie mam ??? Co o tym sądzicie ostatnio jak byłam w szpitalu to endometruym miało 7.4 a torbiel bez zmian czyli 3.02 na 3
Z reguły jak jest torbiel to i @ się spóźnia.
 
Dziewczynki, bardzo intymne pytanie... W niedzielę mam punkcje. Miała być poniedziałek wtorek. Jest w niedzielę. Estradiol 5800.. Dziś muszę przyjść ovitrelle o północy.
Teraz pytanie dot mojego plemnikodawcy. Od tygodnia absencja, bo mi się nie Chcialo, te jajka rosły, tu bolało tam bolało. I teraz...
Dzis działać z mężem , czy zostawić tygodniowe nasienie do punkcji. Ale mnie lekarz zaskoczył...
 
reklama
Dziewczynki, bardzo intymne pytanie... W niedzielę mam punkcje. Miała być poniedziałek wtorek. Jest w niedzielę. Estradiol 5800.. Dziś muszę przyjść ovitrelle o północy.
Teraz pytanie dot mojego plemnikodawcy. Od tygodnia absencja, bo mi się nie Chcialo, te jajka rosły, tu bolało tam bolało. I teraz...
Dzis działać z mężem , czy zostawić tygodniowe nasienie do punkcji. Ale mnie lekarz zaskoczył...
Sex niewskazany żeby Ci jajka nie poplakaly ale mąż chyba powinien "upuscic" więc szukaj alternatywnych rozwiązań [emoji6]
 
Do góry