reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Megi kochana jak będzie potrzeba (odpukać) dzwonisz i sama Cię na wołoska zawiozę ;))))
Właśnie co dalej? Co doktorki mówią?
Czyli masz tam znajomości:laugh2: nie omieszkam kiedyś skorzystać i będę się powoływać na Ciebie;):D:D:D
A doktorki łażą i badają morfologię(narazie trochę spadła od wczoraj) chcieliby żeby to wszystko samo się wchłonęło i aby obyło się bez laparoskopii i przetaczania krwi.Ale ja dzisiaj posiedziałam 15 minut i już poczułam odlot... więc nie wiem czy im się tak samo wchłonie ,a na dodatek nie dostaję żadnych leków (bo podobno na to nie ma:szok: tylko to co mam od swojego lekarza z kliniki
Więc sama już nie wiem.Czekam na telefon od lekarza z kliniki może on mi coś poradzi
 
reklama
Czyli masz tam znajomości:laugh2: nie omieszkam kiedyś skorzystać i będę się powoływać na Ciebie;):D:D:D
A doktorki łażą i badają morfologię(narazie trochę spadła od wczoraj) chcieliby żeby to wszystko samo się wchłonęło i aby obyło się bez laparoskopii i przetaczania krwi.Ale ja dzisiaj posiedziałam 15 minut i już poczułam odlot... więc nie wiem czy im się tak samo wchłonie ,a na dodatek nie dostaję żadnych leków (bo podobno na to nie ma:szok: tylko to co mam od swojego lekarza z kliniki
Więc sama już nie wiem.Czekam na telefon od lekarza z kliniki może on mi coś poradzi
Biedna jestes [emoji52]
 
To sa ostateczne wyniki bo to z Prokocimia. Wiec nie elektroniczne.Wow. Dzieki. No wlasnie tyle w necie wyczytalam ze ta il10 jest za niska u mnie (za co ona odpowiada?).
A ta prozapalna moze tez byc przez endomende :/ bo to wieczny stan zapalny
Nie wiem czy mój tok myślenia jest dobry, ale wydaje mi się, że skoro jest ona przeciwzapalna, to hamuje wytwarzanie tych prozapalnych, a jeśli dochodzi do ciąży i ogranizm ją traktuje jako "stan zapalny" to wtedy prozapalne lecą w górę, a ta przeciwzapalna ma ją obniżać. Ale to moja teoria, nie pytałam o to Paśnika :confused:
 
Czyli masz tam znajomości:laugh2: nie omieszkam kiedyś skorzystać i będę się powoływać na Ciebie;):D:D:D
A doktorki łażą i badają morfologię(narazie trochę spadła od wczoraj) chcieliby żeby to wszystko samo się wchłonęło i aby obyło się bez laparoskopii i przetaczania krwi.Ale ja dzisiaj posiedziałam 15 minut i już poczułam odlot... więc nie wiem czy im się tak samo wchłonie ,a na dodatek nie dostaję żadnych leków (bo podobno na to nie ma:szok: tylko to co mam od swojego lekarza z kliniki
Więc sama już nie wiem.Czekam na telefon od lekarza z kliniki może on mi coś poradzi
To takie komplikacje po punkcji?
 
reklama
Czyli masz tam znajomości:laugh2: nie omieszkam kiedyś skorzystać i będę się powoływać na Ciebie;):D:D:D
A doktorki łażą i badają morfologię(narazie trochę spadła od wczoraj) chcieliby żeby to wszystko samo się wchłonęło i aby obyło się bez laparoskopii i przetaczania krwi.Ale ja dzisiaj posiedziałam 15 minut i już poczułam odlot... więc nie wiem czy im się tak samo wchłonie ,a na dodatek nie dostaję żadnych leków (bo podobno na to nie ma:szok: tylko to co mam od swojego lekarza z kliniki
Więc sama już nie wiem.Czekam na telefon od lekarza z kliniki może on mi coś poradzi

Megi a ten błąd lekarza, o którym Ci mówił dr w szpitalu, to chodzi o niewłaściwą stymulację, czy w czasie punkcji coś niechcący przedziurawili?
 
Do góry