reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jak miałam ostanie crio to byłam obwarowana lekami od samego początku , w 10 dniu cyklu jechałam na zastrzyk by jeszcze bardziej pobudzić endometrium, nie pamiętam już nazwy
No wlasnie logicznym dla mnie byloby dodanie jakichs lekow niz ich ujmowanie. Ale nic to. Zadzwonie do niego w pierwszych dniach cyklu jak sie bede umawiac na usg, to go jeszcze zapytam o ten Encorton. W zasadzie mam jeszcze polowe jednego opakowania w domu, ale wolalabym nie brac nic na wlasna reke
 
reklama
@misis188 @gosia321 dziewczynki już z ostatnim wynikiem Was męczę. Przyszły cytokiny. Ale nie ma norm więc nic nie wiem:D
Zobacz załącznik 860068
Z tym ja Ci tez nie pomoge ale nie wiem czy to masz juz wynik finalny, bo u mnie to troche inaczej wygladalo. Jak robię badania w diagnostyce to nie raz jest tak ze jest juz wynik a nie ma tego przedzialu i on pokazuje sie pozniej. JaJa na tych cytokinach to sane strzalki mialam
 
No wlasnie logicznym dla mnie byloby dodanie jakichs lekow niz ich ujmowanie. Ale nic to. Zadzwonie do niego w pierwszych dniach cyklu jak sie bede umawiac na usg, to go jeszcze zapytam o ten Encorton. W zasadzie mam jeszcze polowe jednego opakowania w domu, ale wolalabym nie brac nic na wlasna reke
Nie ma znaczenia z lekami czy to crio czy transfer swiezego zarodka
 
Nie ma znaczenia z lekami czy to crio czy transfer swiezego zarodka
Dzieki Misis [emoji5] czyli ze tak po prpstu zmienil zalecenia. zatem upomne sie powtornie o steryd i heparyne na wizycie 10 dc. Skoro nie mowil o braniu lekow od poczatku cyklu to rozumiem ze bede miec podejscie na cyklu naturalnym?
 
@misis188 @gosia321 dziewczynki już z ostatnim wynikiem Was męczę. Przyszły cytokiny. Ale nie ma norm więc nic nie wiem:D
Zobacz załącznik 860068
Kurcia na moje oko nie jest źle ;) Tylko IL2 dość wysoka, ale to jest prozapalna, więc jeśli miałaś przeboje z pęcherzem to ma prawo być podwyższona. IFN/IL10 bardzo dobry jak na ciążę (wg Paśnika ma być właśnie 0,1-0,3 mimo, że norma jest chyba 0,8-1,5) :) No i ogólnie IL10 masz dość niską, przy ciąży powinna być o wiele wyższa, ale nie wiem czy ona ma dopiero w ciąży rosnąć czy jak(?)
 
Dziewczynki zrobiłam test, teraz niedawno przed chwilka, bo już nie mogłam wytrzymać, z czystej ciekawości. Jakaś blada kreska jest. Jestem podbudowana troszkę. Oby w sobotę beta to potwierdziła. A wy co myślicie?
A jednak sie odwazylas [emoji5] no a krecha piekna [emoji5] beta to juz tylko formalnosc
 
Ja wlasnie po wizycie przed crio. Ale szczerze mowiac wiem rownie niewiele ile wiedzialam przed. Dzis 21dc, Dr mowi ze endo troche cienkie, po przebytym zabiegu. Mam sie zglosic na usg w 10-11 dniu nowego cyklu i w zaleznosci od wyniku zaleci dawkowanie odpowiednich lekow.
Dal mi juz recepty i zdziwilam sie ze dal tylko na Lutinus, Luteine i Estrofem. Pytalam o Encorton i Fraxiparine, ktore mialam przy poprzednim transferze, ale Dr stwierdzil, ze teraz juz nie trzeba. I pytanie do Was, ktore maja i transfery na swiezo i crio za soba. Czy w podejsciu ze swiezym zarodkiem podaje sie steryd i heparyne, a w crio juz nie? Dla mnie to troche dziwne. Aa i skoro nie bede brac lekow od samego poczatku cyklu to znaczy ze podejscie bedzie na cyklu naturalnym? Kurcze taka jakas nietomna dzisiaj bylam ze o nic sie go nie zapytalam [emoji6]
Z tego co kojarze tez leczysz sie w novum ? Powiem Ci ze podchodzilam juz do crio i podobnie do Ciebie przy swierzym transferze mialam heparyne i encorton a przy crio dostalam tylko progesteron i estrofem po transferze.
 
Z tego co kojarze tez leczysz sie w novum ? Powiem Ci ze podchodzilam juz do crio i podobnie do Ciebie przy swierzym transferze mialam heparyne i encorton a przy crio dostalam tylko progesteron i estrofem po transferze.
Tak tez jestem w Novum [emoji4] A wyjasnil Ci Twoj lekarz prowadzacy skad te zmiany? Bo ja dzis bylam niczym spiaca krolewna i nie ogarnelam podstawowych pytan na mojej wizycie [emoji6]
 
reklama
Gratulacja, piekna krecha. Ovitrelle już by na pewno nie dał takiej krechy, jeśli jeszcze się utrzymuje we krwi to jest to naprawdę znikoma ilość, która nawet na teście nawet by nie wyszła.
Cytokin kochana to ja nie ogarniam czarna magia. I ja mialam w swoim wyniku normy i strzalki co jest wyzej co nizej
 
Do góry