reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo porządny ten sikacz, myślałam, że bliźniaki;) sikańce oszukańce tylko jednostronnie oszukują - jak jest ciąża potrafią pokazać jej brak, w drugą stronę nie.
GRATULACJE!!!!!!
Kolejny trafiony zapłodniony zakorzeniony!!! ;) ;)
Oby więcej takich wiadomości w najbliższych dniach! ;)
Ja jeszcze w to nie wierzę. W sobotę zrobię będę to się okarze. Nie chcę aż tak się cieszyć. Ale pierwszy krok za mną ufff:-)
 
Ja wlasnie po wizycie przed crio. Ale szczerze mowiac wiem rownie niewiele ile wiedzialam przed. Dzis 21dc, Dr mowi ze endo troche cienkie, po przebytym zabiegu. Mam sie zglosic na usg w 10-11 dniu nowego cyklu i w zaleznosci od wyniku zaleci dawkowanie odpowiednich lekow.
Dal mi juz recepty i zdziwilam sie ze dal tylko na Lutinus, Luteine i Estrofem. Pytalam o Encorton i Fraxiparine, ktore mialam przy poprzednim transferze, ale Dr stwierdzil, ze teraz juz nie trzeba. I pytanie do Was, ktore maja i transfery na swiezo i crio za soba. Czy w podejsciu ze swiezym zarodkiem podaje sie steryd i heparyne, a w crio juz nie? Dla mnie to troche dziwne. Aa i skoro nie bede brac lekow od samego poczatku cyklu to znaczy ze podejscie bedzie na cyklu naturalnym? Kurcze taka jakas nietomna dzisiaj bylam ze o nic sie go nie zapytalam [emoji6]
 
@misis188 @gosia321 dziewczynki już z ostatnim wynikiem Was męczę. Przyszły cytokiny. Ale nie ma norm więc nic nie wiem:D
upload_2018-5-24_16-45-32.png
 

Załączniki

  • upload_2018-5-24_16-45-32.png
    upload_2018-5-24_16-45-32.png
    7,9 KB · Wyświetleń: 528
reklama
Ja wlasnie po wizycie przed crio. Ale szczerze mowiac wiem rownie niewiele ile wiedzialam przed. Dzis 21dc, Dr mowi ze endo troche cienkie, po przebytym zabiegu. Mam sie zglosic na usg w 10-11 dniu nowego cyklu i w zaleznosci od wyniku zaleci dawkowanie odpowiednich lekow.
Dal mi juz recepty i zdziwilam sie ze dal tylko na Lutinus, Luteine i Estrofem. Pytalam o Encorton i Fraxiparine, ktore mialam przy poprzednim transferze, ale Dr stwierdzil, ze teraz juz nie trzeba. I pytanie do Was, ktore maja i transfery na swiezo i crio za soba. Czy w podejsciu ze swiezym zarodkiem podaje sie steryd i heparyne, a w crio juz nie? Dla mnie to troche dziwne. Aa i skoro nie bede brac lekow od samego poczatku cyklu to znaczy ze podejscie bedzie na cyklu naturalnym? Kurcze taka jakas nietomna dzisiaj bylam ze o nic sie go nie zapytalam [emoji6]
Ja jak miałam ostanie crio to byłam obwarowana lekami od samego początku , w 10 dniu cyklu jechałam na zastrzyk by jeszcze bardziej pobudzić endometrium, nie pamiętam już nazwy
 
Do góry