reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A później brałaś jakiś fostimon lub menopur lub coś innego w 1 lub 2 dniu cyklu na wzrost liczby jajeczek? Bo wiesz czym się martwię? że jak ja będę miała wizytę już po miesiące to raczej oni mi nic już nie dadzą na wzrost liczby pęchezryków bo pęcherzyki już będą i będzie już po prostu za późno.
Spokojnie, ja sie dźgałam od 5dc przy dlugim. Dziewczyny nieraz zaczynaly nawet od 7dc :)
 
reklama
Cześć, od wczoraj żegnam się z moimi maleństwami, brzuch boli jak cholera. Na środę jestem umówiona z moją dr celem omówienia dalszego leczenia. Smsowo do kolejnego transferu nie zaproponowała nic ponad kwas foliowy i witaminy. Dlatego myślę nad przeniesieniem zarodków do Ciechocinka. Na razie jestem na etapie ustalania cen i formalności. Jeśli mnie cena nie zabije, to się chyba zdecyduję. Chyba że moja dr zaproponuje mi coś ciekawego w środę. :)

@NadziejaJest a Ty jak się czujesz?
Justin jak jestes zdecydowana na Ciechocinek to idz tam na stymulacje i transfery. Jak sie nie uda tam z roznymi cudami to najwyzej wrocisz tu po swoje mrozaki z nd. A jak sie uda to moze pomyslisz nad oddaniem tych do apodcji?
 
Dziewczyny tak do dupy sie czuje i nawet nie potrafie nazwac tego co mi jest :hmm: Nie wiem czy to żołądek,zgaga czy co...Ciagle mam wzdety brzuch i w przelyku cos nie tak. Ciagle mi się chce bekac,ale nawet jak to zrobie to ulgi nie ma. Czuje sie taka zakorkowana,okropne uczucie :huh: Pewnie żadna z Was tak nie ma? Ewentualnie jakie leki możemy brac na zoladek czy na zgage?
 
reklama
Do góry