reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To ja tak chciałam. Moja dr nie widzi potrzeby. Jadę do niej w środę ale wątpię, że zmieni zdanie. Pozostaje mi wtedy zmiana lekarza ale do tego, co chciałam to pierwszy wolny termin jest na październik. Tak więc kombinuję dalej. ;) już nawet myślę nad przetransportowaniem zarodków ale trochę się boję tego.
To skoro ona nie widzi wskazan to u Pasnika na bank je dostaniesz a wtedy jej powiesz co myslisz :p
Nie wiem jak to jest jak zmieniasz klinike jaki jest koszt transportu ale w invicie za transport zarodkow od dawczyni jesli jest stymulowana dla ciebie w innym miescie to ok 2600 wiec nie wiem czy jest sens.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy na pogotowie nie jechać bo nakurwia mnie bardzo ten jajnik bo ja głupia zamiast odpoczywać to posprzątałam cała kuchnię i salon miałam w planach jeszcze odkurzyć i pomyc podłogi to chyba była zła decyzja aby tak sprzątać tak bardzo mnie boli co robić
 
Dziewczyny nie wiem czy na pogotowie nie jechać bo nakurwia mnie bardzo ten jajnik bo ja głupia zamiast odpoczywać to posprzątałam cała kuchnię i salon miałam w planach jeszcze odkurzyć i pomyc podłogi to chyba była zła decyzja aby tak sprzątać tak bardzo mnie boli co robić
Zapierdzielaj na pogotowie - nie ma żartów - by więcej z tego problemów sobie nie narobić !!!! Już marsz ;)
 
Hej . Dawno mnie tu nie było . Wchodzę bo chciałam poczytać co u Was a tu ponad 3100 wiadomości . Nie dam rady tego nadrobić . Kto mi napisze w skrócie ? Jakies nowe ciężarówki , komu się udało ? Pozdrawiam Was .
@Kalno - no więc tak - no ja nie jestem - nadal strugam i ciążę i głupka :p Co tam u Ciebie kobieto ?
 
Dziewczyny nie wiem czy na pogotowie nie jechać bo nakurwia mnie bardzo ten jajnik bo ja głupia zamiast odpoczywać to posprzątałam cała kuchnię i salon miałam w planach jeszcze odkurzyć i pomyc podłogi to chyba była zła decyzja aby tak sprzątać tak bardzo mnie boli co robić
Jedź. Pamiętam do dziś jakie miałaś przeboje z hiperką. Nie rób tego błędu co ostatnio, że zwlekałaś ze szpitalem.
 
@Kalno - no więc tak - no ja nie jestem - nadal strugam i ciążę i głupka :p Co tam u Ciebie kobieto ?
Ja tylko strugam głupka , walkę o ciąże sobie na jakis czas odpuszczam . Muszę odpocząć psychicznie od tego wszystkiego . Zapierdzielam w ogrodzie( soki z marchwi i buraka będą się lały litrami ) , opalam się , załatwiam sprawy ,ogólny opierdaling. Na jakim etapie strugania ciąży jesteś ?,
 
Felia jesteś z krk? A gdzie teraz podchodzisz? Stara? Jaka stara? Serduszko jak człowiek ma depresję to niestety wszystko jest 1000 razy cięższe niż dla innego człowieka. Brzuch będzie, była biochemiczna,masz zarodki, a pracą się nie przejmuj w krk jest jej dużo. W jakiej branży pracujesz? Felia z depresją też można funkcjonować tylko strasznie człowieka wymęczy. Pisz do nas zastrzyki zaczęłaś?
 
reklama
Ja tylko strugam głupka , walkę o ciąże sobie na jakis czas odpuszczam . Muszę odpocząć psychicznie od tego wszystkiego . Zapierdzielam w ogrodzie( soki z marchwi i buraka będą się lały litrami ) , opalam się , załatwiam sprawy ,ogólny opierdaling. Na jakim etapie strugania ciąży jests
Na etapie strugania kredytu :p i nadgodzin[/QUOT]
Strugam kredyt i nadgodziny
 
Do góry