reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oby się wchlonela. Moja się nie wchlonela. Jestem w trakcie stymulacji, liczę na dobre jajozbiory ze zdrowego jajnika. Te pobrane z tego w którym jest torbiel będą musiały zostać poddane badaniom dodatkowym.

Nie przejmuj się kierowniczka. Masz do tego prawo. I nie denerwuj się, nic to nie zmieni. To świadczy o niej.
Ja też jestem menadżerem, rozumiem poniekąd jej złość, braki personelu, nawał pracy, ale powinna zrozumieć że L4 to jest niedyspozycja do pracy, której sama sobie w domu nie wydrukowałas. Nigdy żadnemu ze swoich pracowników nie powiedziałam niczego złego, nie traktowała inaczej jak otrzymałam L4. Rękawy zakasam i do roboty. Ale to wszystko zależy od zespołu z jakim pracujesz.
Szkoda mówić po prostu boję się o ten jajnik mam nadzieję że się wchłonie że nie pęknie i będzie dobrze trzeba czekać niestety jak na leki zareaguje jak narazie boli mnie biorę wieczorem czopek i tabletki na wywołanie okresu zobaczymy za ile dni przyjdzie ten okres
 
Szkoda mówić po prostu boję się o ten jajnik mam nadzieję że się wchłonie że nie pęknie i będzie dobrze trzeba czekać niestety jak na leki zareaguje jak narazie boli mnie biorę wieczorem czopek i tabletki na wywołanie okresu zobaczymy za ile dni przyjdzie ten okres
Też miałam czopki, mi nie pomogły [emoji20]
 
Czyli Olcia jesteś co i raz to bliżej celu? ;)
A czemu tak Cię bolało? nIe miałaś żadnego znieczulenia?

Nigdy nie miałam znieczulenia I było ok A dzisiaj tak bolało że masakra , podobno dlatego tak bolało że było bardzo małe endometrium i bardzo dobrze :) O to walczyliśmy ponieważ miałam popipy
 
Ale kochana kurwica mnie już strzela tyle czasu dokładnie 12 kwietnia miałam z nim rozmowę i czekam to trochę za długo nie sadzisz
No troszeczke. Mi na jednego meila wogole nie odpisal. Najwazniejsze zeby wyslal w koncu zalecenia. I daj znac jakie masz leki bo moze bede mogla sie z toba podzielic ;)
 
To teraz lez i odpoczywaj ❤❤❤

Teraz tylko mam czekać na wyniki :) jeśli wszystko będzie ok to od razu za dwa tygodnie ,bez czekania na @ zaczynamy stymulacje pod transfer mojego kropeczka ❤❤❤ już się doczekać nie mogę ;) jak wszystko sie uda tym razem to termin porodu będzie w okolicach urodzin mojego męża ❤❤❤ normalnie jestem tak nakręcona po dzisiejszym dniu
 
Czesc laseczki❤️

Nie ogarniam Was wszystkich, ale kazdej z osobna zycze wielkiego szczescia, chociaz droga wyboista do niego.
Ja dostalam dzisiaj@ dokladnie 4 tyg po poronieniu, co oznacza mniej wiecej tyle ze wracamy do gry i klinika zaczyna szukac nowej dawczyni. Nareszcie❤️Gosia, Koniczynko .... do przodu ? Wszystko cacy u was?
A myslalam ze jeszcze masz jakies mrozaki a tu wszystko od poczatku ale wazne ze do przodu :* ❤❤
Ja juz 6 dzien na estrofemie w srode jade na podgladzik i mam nadzieje ze moje endo bedzie piekne :) i ustalimy transfer na poniedzialek.
 
reklama
Do góry