reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na szczęście wszystko ok, serducho bije jak dzwon :), 7t3d, 9.3 mm ma już mały człowiek, więc przyrost prawidłowy. Na pytanie dlaczego miałam robić betę odpowiedzial, że tylko kontrolnie, więc dobrze, że zbyt długo się tym nie miałam czasu martwić. Poza tym Wy na forum jesteście takie mądre i doświadczone, że jak mi napisaliście, żeby się nie przejmować, to się naprawdę uspokoiłam. Dziekuję Wam :biggrin2::-) :):wink:
Brawo gratulacje .. ja jestem tydzień do przodu wiec podobnie będziemy rodziły. ) Masz już termin ? Jesteś wogolle na grupie na Fejsie ?
 
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa. Trzecia porażka boli dużo mocniej niż poprzednie. Wielkie nadzieje pokładałam w tym podejściu. Od tygodnia żyłam jakimś bezsensownym złudzeniem, że może mimo wszystko się uda. Chciałabym się uzbroić w pancerz ale nie potrafię. :(
 
Na szczęście wszystko ok, serducho bije jak dzwon :), 7t3d, 9.3 mm ma już mały człowiek, więc przyrost prawidłowy. Na pytanie dlaczego miałam robić betę odpowiedzial, że tylko kontrolnie, więc dobrze, że zbyt długo się tym nie miałam czasu martwić. Poza tym Wy na forum jesteście takie mądre i doświadczone, że jak mi napisaliście, żeby się nie przejmować, to się naprawdę uspokoiłam. Dziekuję Wam :biggrin2::-) :):wink:
Suuuuuper[emoji7] teraz odpoczywaj, nie stresuj się i wykorzystuj te najbliższe miesiące na maxa, bo później nie będzie juz taryfy ulgowej[emoji8]
 
Ale to ta nowa kiwrowniczka Ci tak powiedzial? Myslalam ze pisalas ze ona spoko jest...
Dobrze ze masz l4 wypoczniesz a nie dźwignie z bolem....
No to właśnie ta super ekstra kierowniczka pierdolona zawiozlam teraz l4 i taka oburzona na mnie była fochem zajebala obrażona jak nie wiem szkoda gadać
 
Na szczęście wszystko ok, serducho bije jak dzwon :), 7t3d, 9.3 mm ma już mały człowiek, więc przyrost prawidłowy. Na pytanie dlaczego miałam robić betę odpowiedzial, że tylko kontrolnie, więc dobrze, że zbyt długo się tym nie miałam czasu martwić. Poza tym Wy na forum jesteście takie mądre i doświadczone, że jak mi napisaliście, żeby się nie przejmować, to się naprawdę uspokoiłam. Dziekuję Wam :biggrin2::-) :):wink:
Zobaczysz jak ten mały czlowieczek bedzie szybko teraz rosnąć❤ mam nadzieje ze tej doktorek juz bety Ci nie kazal robic:-D
 
reklama
Hejka ja już po wizycie torbiel ma 3 na 3 cm sama torbiel do tego dodać jajnik więc jest ponad 6 cm torbiel krwotoczna dostałam leki i przed 10 dni mam brać primolut nor jak wystąpi okres to jeśli nie będzie brzuch bolą to wizyta między 2 a 3 dniem okresu i wtedy sprawdzi czy się wchlonela i transfer Ale jeśli bol będzie to od 1 dnia okresu tabletki anty i pod koniec opakowania kontrol powiedział że pod rzadnym pozorem nie kłaść się na stół bo jeszcze większej biedy można narobić niż jest mam czopki przeciwbólowe i zapalne l4 od dzisiaj do 31 maja a co moja świetna kierowniczka stwierdziła że to on tak mógł szybko urosnąć nie możliwe i jak długo mam zamiar ciągnąć te l4 no ***** a ja jestem jasnowidz i wiem kiedy mi on się wchłonie i przyjdzie okres boże co za ***** ludzie
Oby się wchlonela. Moja się nie wchlonela. Jestem w trakcie stymulacji, liczę na dobre jajozbiory ze zdrowego jajnika. Te pobrane z tego w którym jest torbiel będą musiały zostać poddane badaniom dodatkowym.

Nie przejmuj się kierowniczka. Masz do tego prawo. I nie denerwuj się, nic to nie zmieni. To świadczy o niej.
Ja też jestem menadżerem, rozumiem poniekąd jej złość, braki personelu, nawał pracy, ale powinna zrozumieć że L4 to jest niedyspozycja do pracy, której sama sobie w domu nie wydrukowałas. Nigdy żadnemu ze swoich pracowników nie powiedziałam niczego złego, nie traktowała inaczej jak otrzymałam L4. Rękawy zakasam i do roboty. Ale to wszystko zależy od zespołu z jakim pracujesz.
 
Do góry